Вода також подорожчає

У четвер, 19 березня, Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики (НКРЕ), ухвалить рішення про підвищення тарифів на воду для населення

фото: pravo-znaty.org.ua
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив член НКРЕ Андрій Герус. “На засіданні в четвер будемо приймати рішення про підвищення тарифів на воду для населення. Така необхідність виникла в результаті зростання вартості електроенергії на 30% з літа минулого року”, – написав він.
Зі слів Андрія Геруса, до підвищення тарифів штовхає й неоплата водоканалами кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Світового банку. “А ще у нас прострочена заборгованість водоканалів перед ЄБРР та Світовим банком уже близько на 1 мільярд гривень. В основному через девальвацію і стрімко зростаючу ціну на електроенергію, яка становить 50 відсотків собівартості води”, – пояснив він. Утім не повідомив, на скільки саме підвищаться тарифи.
Водночас учора начальник управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіонбуду Наталія Хоцяновська заявила, що з першого квітня тариф на централізоване постачання гарячої води підвищиться на 55-57%, а на опалення – в середньому по країні на 73%. Як уже писала “Пошта”, з першого квітня зростуть і тарифи на газ для населення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7552 / 1.52MB / SQL:{query_count}