Два роки на реформи

У МВФ повідомили, як Україна має їх проводити

фото: zn.ua
Міжнародний валютний фонд задоволений спів­працею з Україною – це краще, ніж мати справу з греками.
Заступник голови МВФ Девід Ліптон заявив, що українська влада чесна, відкрита і виконує дані Фонду обіцянки вчасно. “У нас дуже хороші відносини з українським урядом. Упродовж багатьох років, можливо, двох десятиліть, зміни, яких потребувала країна, не проводилися. Але цей уряд, як мене запевнив прем’єр-міністр, за 23 місяці має намір зробити те, що треба було зробити за 23 роки. Уряд говорить з нами чесно і прямо, дійсно виконуючи дані нам раніше обіцянки. Тому ми у МВФ підтримуємо ці дії”, – цитує слова Ліптона “Голос Америки”.
Як уже писала “Пошта”, минулої п’ятниці Україна отримала перший транш від МВФ. Натомість Фонд вимагає провести реформу НБУ та енергетичного сектору, а також зменшити видатки з бюджету, зокрема на утримання бюрократичного апарату.
У МВФ попереджають, що впродовж проведення більшості реформ (рік-два) українцям буде нелегко, однак відновлення економіки може початися вже з наступного року. Також, згідно з прогнозами Фонду, вже у 2015 році в Україні збільшаться податкові надходження до бюджету – до 682,5 мільярда гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7750 / 1.52MB / SQL:{query_count}