Основні промахи й успіхи Кабміну

Європейська бізнес асоціація оцінила дії нового уряду в регуляторній політиці

фото: orrda.gov.ua
Опитавши підприємців, ЄБА виокремила найпопулярніші позитивні та негативні відгуки про роботу Кабміну.
“50 днів — це не термін для стратегічних змін, не строк, за який можна докорінно змінити ту чи іншу систему... Але цього часу достатньо для початку перетворень. Багато з того, що зробили, є спірним. Працювати є над чим”, – заявила виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Анна Дерев’янко, повідомляє nvua.net.
Отож серед позитивних новацій уряду найчастіше називали такі дії: по-перше, скасування ліцензій на ввезення засобів захисту рослин; по-друге, збільшення презентабельності і професіоналізму ключових чиновників; по-третє, це запровадження касових апаратів, що має допомогти в боротьбі з тіньовими схемами; по-четверте, скасування бюрократичної процедури підтвердження в Мінекології відсутності в товарах (зокрема косметиці) речовин, що руйнують озоновий шар; по-п’яте, це прийняття Закону “Про технічні регламенти й оцінку відповідності”, який відповідає нормам ЄС.
Серед негативних відгуків про роботу нового уряду домінують такі: по-перше, неможливість купити валюту; по-друге, замість зменшення єдиного соцвнеску бізнесу збільшили податок на доходи фізосіб і загалом податкове навантаження; по-третє, запровадження додаткового імпортного збору; по-четверте, відсутність формального визначення, які населені пункти входять у зону АТО; по-п’яте, ДП “Укрекоресурси” і далі щомісяця збирає близько 30 млн грн. з імпортерів на утилізацію використаної тари, тоді як системи поводження з відходами досі нема.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9155 / 1.53MB / SQL:{query_count}