Санкції від споживачів

За півроку бойкоту російська харчова промисловість втратила 100 млн доларів

Соціологи кажуть: судячи з динаміки, надалі кількість людей, які бойкотують російські товари – тільки зростатиме, інформує ТСН. 
Півроку бойкоту мають уже свої результати. Продаж російської продукції впав у декілька разів. Лише харчова промисловість сусідів втратила близько ста мільйонів доларів. Продаж російського одягу знизився на 70%. Російські автомобілі у нас – давно вже небажаний товар. А тепер українці відмовляються й від російського бензину.
Через бойкот найбільша російська мережа автозаправок в Україні “Лукойл” оголосила продаж усіх своїх активів в Україні. З цією ж метою виробники замінюють на товарах штрих-коди – з російських на українські та знижують ціни, аби їхня продукція була бодай на копійку дешевша, ніж українська. 
Проте експерти кажуть: для економіки Росії в цілому український бойкот є майже не відчутним. “Усіх продуктів харчування Росія експортує десь на 400 мільйонів доларів. Загальний експорт Росії за підсумками минулого року був десь 570 мільярдів, для Росії є більш принципові вуглеводні – нафта, газ, вугілля”, – каже експерт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8573 / 1.52MB / SQL:{query_count}