Львівщина отримає гроші для енергоощадності

Одинадцять проектів із енергоощадності на суму 20 млн грн підготували у Львівській облдерж­адміністрації. Наша область залучить інвестиційні кошти, аби зменшити використання газу

фото: facebook.com Юрій Турянський
Зокрема, понад 20 мільйонів гривень використають цільово на проекти з теплосанації об’єктів соціальної сфери (заміни вікон, утеплення фасадів тощо), а також на реконструкцію теплопунктів. Екологічні (зелені) гроші Україна отримує в рамках Кіотського протоколу. Про це повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський (на фото). 
Цього тижня очільник Львівщини зустрівся з головами РДА та мерами міст і зобов’язав керівників районів та міст обласного значення у стислі терміни подати готові проекти. “Наше спільне завдання – громади та влади, максимально залучати інвестиції для впровадження енергоощадних технологій”, – зазначив Юрій Турянський, інформує прес-служба.
Зокрема, у Бродах вже розроблено проектно-кошторисну документацію, що дасть можливість залучити 800 тис. євро екологічних інвестицій завдяки участі у Кіотському протоколі. У Червонограді йде робота над підготовкою проектної документації.
Окрім того, місцевим бюджетам Львівської області передбачено 29 млн грн субвенції з державного бюджету на проекти з енергозбереження.
За словами директора департаменту ЖКГ Львівської облдержадміністрації  Андрія Ільківа, департамент підготував перелік з 11 проектів на суму 20 млн грн, реалізація яких забезпечить зменшення споживання та використання газу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8530 / 1.53MB / SQL:{query_count}