“Молочна” війна з Росією

Торговельна війна продовжується. Наприкінці тижня Росія вкотре заборонила ввезення молочних продуктів багатьом українським підприємствам

Про це повідомили в Росспоживнагляді. Але цього разу перелік значно розширили. Серед низки підприємств, забракували молочні продукти і Львівського молочного комбінату, який теж експортував товари до Росії. 
“Призупинили ввезення на територію РФ молока та молочної продукції, вироблених на підприємствах ДП “Мілкіленд-Україна”: “Миргородський сироробний комбінат”, “Чернігівський молокозавод”, філія “Славутський маслоробний комбінат” ПП КФ “Прометей”, філія “Львівський молочний комбінат” ПП КФ “Прометей”, філія “Роменський молочний комбінат” ПП “Рось”, філія “Сумський молочний завод” ПП “Аромат”, ДП “Агролайт”, – йдеться в повідомленні Росспоживнагляду.
У санітарній службі пояснили, що при дослідженні зразків продукції цих підприємств було “виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів”.
07.07.2014 0:29
vasylkivv@ukr.net

Одні люди гинуть,захищаючи нашу землю,а інші ніяк розбагатіти не можуть.Та як же не соромно продавати свою продукцію ворогу.Ганьба таким купцям!!!!!!!!!!!!!


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3201 / 4.06MB / SQL:{query_count}