300 мільйонів на “соціалку”

Світовий банк надасть Україні 300 млн доларів на соціальну підтримку населення. І це лише частина загальної допомоги, яка має піти на соціальну підтримку населення

“Новий проект допоможе поліпшити стан соціальної допомоги та соціальних послуг для сімей з низькими доходами в Україні”, – повідомив директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан, інформує прес-служба фінустанови. 
Він зазначив, що ця допомога має велике значення, враховуючи проведені в Україні реформи з підвищення газових тарифів і тарифів на опалення. “Хочемо, щоб підвищення тарифів мало надмірний вплив на найбільш вразливі верстви населення”, – додав Чімяо Фан. Нові інвестиції допоможуть розширити програму гарантованого мінімального доходу для покриття тих, хто найбільш її потребує. 
Кількість осіб, що візьмуть участь у програмі, має зрости майже вдвічі – з 586 тис. (2013 рік) до 1,1 млн осіб (2019). Цей шестирічний проект є частиною загальної допомоги Світового банку в Україні, метою якої є виділення нашій державі до 3,5 млрд доларів до кінця цього року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6345 / 3.95MB / SQL:{query_count}