Найдешевша інавгурація

Інавгурація п’ятого Президента України Петра Порошенка обійшлася державі в кілька разів дешевше, ніж двох попередніх президентів – Віктора Януковича та Віктора Ющенка

фото: ipress.ua
Загалом інавгурація Порошенка коштувала державі 800 тис. грн (67 тис. доларів), інформує ЛІГАБізнесІнформ. 
За словами т.в.о. керівника Державного управління справами Геннадія Зубка, ця сума майже вчетверо менша за вартість інавгурації Януковича (250 тис. доларів), і в 12 разів менша, ніж інавгурація Ющенка (800 тис. доларів). Найбільшими стали транспортні витрати, витрати на розселення членів офіційних іноземних делегацій та прийом у Софіївському палаці,– уточнює Зубко. 
У Державному управлінні справами також стверджують, що ця інавгурація зібрала рекордну кількість іноземних делегацій, зокрема, тільки глав іноземних держав та прем’єр-міністрів було 57 осіб. А на офіційний прийом у Мистецькому арсеналі п’ятого Президента України прийшли привітати більше тисячі осіб. За інформацією Зубка, Президент Порошенко сам оплатив банкет у Мистецькому арсеналі, чим і пояснюється “дешевизна” заходу. Скільки саме грошей новий президент заплатив за прийом – не уточнили.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7884 / 1.52MB / SQL:{query_count}