Гроші на газ

Єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер заявив про готовність ЄС надати Україні фінансову підтримку в оплаті рахунків за газ, однак ціна на блакитне паливо при цьому має бути ринковою

Відповідаючи на запитання першого телеканалу німецького телебачення ARD, Еттінгер підкреслив, що ціна, за якою російський газовий концерн “Газпром” рахує постачання газу до України нині, є неприйнятною, інформує DW.DE.
Єврокомісар зазначив, що Європейському Союзу потрібна Україна. “Це наш партнер і наша транзитна держава”, – сказав він. Тому ЄС має бути зацікавлений у тому, щоб Україна нарешті розрахувалася за газ.
Конфлікт загострився після того, як Москва виставила Києву рахунок на суму понад 3,5 млрд доларів за поставлений газ. Офіційний Київ своєю чергою оплачувати рахунок відмовляється, говорячи про “політичну ціну” на блакитне паливо. 
Скасування ж знижки на газ для України після російської анексії Криму Еттінгер вважає неприпустимим. На його думку, ціна на рівні 350 – 380 доларів за тисячу кубометрів газу була би цілком прийнятною для України. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8852 / 1.52MB / SQL:{query_count}