Кадрові призначення

Новий головний податківець України – Ігор Білоус

фото: kommersant.ua
Кабінет Міністрів призначив керівником Державної податкової служби Ігоря Білоуса (на фото). Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета. Призначення Ігоря Білоуса відбулося вчора, 12 березня, на засіданні Кабміну. 
Раніше Ігор Білоус працював в інвестиційному банку UBS, а також у київській інвестиційній компанії SARS Capital. Основна сфера професійної діяльності Ігоря Білоуса – розміщення облігацій, проведення публічних розміщень акцій (IPO) і угод зі злиттів і поглинань. Також Кабмін призначив Віталія Науменка на посаду заступника міністра доходів і зборів, заступника ліквідаційної комісії Міндоходів, який займатиметься питаннями митної служби. Про це повідомив міністр Кабміну Остап Семерак. 
Він також роз’яснив, що впродовж двох тижнів Віталій Науменко повинен буде підготувати відповідні документи з розробки положень та штатного розпису Державної митної служби. За його словами, після розробки таких документів буде прийнято остаточне рішення про призначення голови Митної служби. 
Віталій Науменко останні роки керував групою митних процедур та міжнародної торгівлі в компанії KPMG в Україні, а також був співголовою митного комітету Американської торгової палати. Як писала “Пошта”, 1 березня Кабмін вирішив ліквідувати Міністерство доходів і зборів та створити на його базі Державну податкову службу та Державну митну службу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7970 / 1.52MB / SQL:{query_count}