Гроші для України

Україна до кінця 2014 року може отримати 25 мільярдів доларів від МВФ та європейських банків

Парламентар Петро Порошенко заявив, що до кінця 2014 року Україна може сумарно отримати від Міжнародного валютного фонду та європейських банків – 25 мільярдів доларів. Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський зазначив, що ЄС готовий посприяти, щоб Міжнародний валютний фонд уже цьогоріч виділив Україні 15 млрд доларів для стабілізації держбюджету.
Окрім того, кредити готові надати Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський інвестиційний банк, а низка європейських банків можуть викупити українські облігації, ipress.ua. Також, згідно з інформацією Петра Порошенка, 3 млрд доларів готові виділити ЄБРР, 2 млрд доларів – ЄІБ і 3-4 млрд доларів  – може бути залучено за рахунок викупу облігацій: “Загалом до кінця 2014 року ми можемо отримати від МВФ і європейських банків – 25 млрд доларів”. 
Європейці ці цифри не коментують. Офіційної інформації про те, що Кабінет Mіністрів України відновив переговори з МВФ, немає. Щодо кредитів європейських банків, то Томбінський запевняє: “ЄС готовий виділяти гроші тільки під конкретні проекти. Мовляв, європейці не можуть втручатися у внутрішні справи України і пропонувати свій план реформ”.
Посол ЄС додав, що план реформ має підготувати технічний уряд. У свою чергу, Верховній Раді варто ухвалити тимчасовий конституційний акт, який буде діяти до підготовки нової редакції Основного закону.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8245 / 1.52MB / SQL:{query_count}