Урядові розрахунки: 11 мільйонів від ЄС

Україна планує залучити додатково 11 млн євро у Європейського Союзу на реалізацію стратегій регіонального та місцевого розвитку

Про це сказав прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну. “4 грудня буде схвалено додаткову угоду між урядом України та Європейським Союзом, яка дозволить збільшити на 11 млн євро обсяг фінансування проектів, відібраних на конкурсній основі в рамках реалізації стратегій регіонального та місцевого розвитку”, – сказав Азаров. 
Окрім того, за його словами, на засіданні Кабмін має намір розглянути соціальні питання та питання охорони здоров’я, молодіжної, інвестиційної політики, зовнішньоекономічних відносин та екології, інформує “Економічна правда”. Нагадаємо, раніше Сергій Арбузов, перший віце-прем’єр –  міністр зазначав, що їм необхідно до 10 млрд євро кредитних коштів. “Приблизно у вересні я подавав розрахунки. Нам достатньо було 3 – 5 млрд євро, які б дали можливість нас підтримати, щоб запустити модернізацію. Криза посилилася, потрібно знову зробити розрахунки і вийти на якусь суму, але це не 160 млрд євро, це може бути 10 млрд євро. І то ми просили кредитні лінії: коли прийде час, ми повернемо”, – заявив він. 
Як відомо, минулого тижня президент України оцінив ці витрати в 160 млрд євро, заявивши, що для реалізації угоди України необхідно отримувати від ЄС фінансову допомогу не менше 20 млрд євро на рік. Ці розрахунки підготували в Інституті економіки та прогнозування Національної академії наук України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8605 / 1.52MB / SQL:{query_count}