Азаров погрожує Львівщині

Західні області України через протест можуть недоотримати фінансування з державного бюджету

Для того, щоб з початку нового бюджетного року перерахування здійснювались безперебійно, місцеві органи влади повинні прийняти відповідні рішення вже сьогодні. Про це заявив прем’єр Микола Азаров учора під час засідання уряду, інформує zaxid.net. 
“Щоб з січня розпочати виплату пенсій, нагадаю: у перші тижні нового року потрібні незначні надходження до бюджету. Необхідно вже зараз накопичити ці гроші в грудні“, – наголосив прем’єр. “Ніякі перешкоди не повинні зривати процес фінансування... Особливо звертаю увагу тих окремих місцевих громад на заході країни, де окремі, наголошую, поодинокі приклади, коли місцева влада припинила роботу для участі в протестах. Така аморальність і безвідповідальність місцевих чиновників може призвести до того, що на центральному рівні кошти будуть виділені, але на місцевому рівні вони через місцеву владу, яка не працює, не дійдуть до отримувачів“, – заявив Азаров. 
За його словами, у випадку тривання протестів місцевої влади під загрозу може потрапити теплозабезпечення окремих міст. “І все лише через те, що працівники, яких найняли місцеві громади для забезпечення їх життєдіяльності, вирішили побавитися в політику замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки. А їх політика – забезпечення життєдіяльності громадян. Вже сьогодні кожен орган місцевої влади має підготувати і прийняти необхідні рішення, щоб з 1 січня 2014-го було забезпечено безперебійне фінансування з держбюджету і місцевих бюджетів, особливо в соціальній сфері”, – заявив Азаров. 
Нагадаємо, безстрокові мирні страйки в перших числах грудня оголосили Тернопільська, Івано-Франківська та Львівська області на знак протесту проти дій української влади.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8426 / 1.53MB / SQL:{query_count}