Новація для бізнесу

Парламент хоче дозволити підприємцям не користуватися печатками

Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким пропонується відмовитись від обов`язкового використання печаток підприємцями. Про це повідомляє “Лігабізнесінформ”.
За відповідний проект змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення порядку відкриття бізнесу №2258а проголосувало 307 парламентарів. Як сказано у пояснювальній записці до законопроекту, виготовлення печатки вимагає часу та грошових затрат.
Водночас, печатку легко підробити, і вона не гарантує безпеки бізнесу, а відмова від передачі печатки новому керівництву створює проблеми в управлінні підприємствами. На думку авторів законодавчої ініціативи, відмова від використання печатки не створюватиме загрози розповсюдження шахрайства. Крім цього, пропонують скасувати вимогу щодо стягнення реєстраційного збору за держреєстрацію юридичної та фізичної особи-підприємця. 
Також передбачена держреєстрація підприємців шляхом подачі електронних документів без обов`язкового використання електронного цифрового підпису. При реєстрації можуть використовувати інші способи ідентифікації заявника, наприклад, QR-код чи ІТ-технології.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8236 / 1.52MB / SQL:{query_count}