Нісенітниця: векселі для інвалідів

Депутати ВРУ пропонують дозволити оформлення соціальних зобов’язань держави перед інвалідами та дітьми-інвалідами фінансовими векселями

Відповідний законопроект вніс на розгляд парламенту депутат-“регіонал” Євген Морозенко, інформує УНІАН. “Фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності інвалідів і дітей-інвалідів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, в тому числі в рахунок виплат з цінних паперів, виданими інвалідам на придбання технічних засобів, квартир, путівок на оздоровлення”, – йдеться у проекті закону. 
У документі також зазначено, що орган, який здійснює політику у сфері соціального захисту інвалідів, мав би оформляти замовлення Міністерству фінансів як емітенту казначейських зобов’язань на випуск боргових цінних паперів на покупку технічних засобів, квартир і соціальних послуг для інвалідів. Необхідність прийняття законопроекту депутат пояснює тим, що близько 70% всіх бюджетних виплат інвалідам залишаються нездійсненими. Векселі дозволять вирішити проблему дефіциту ліквідності.
Нагадаємо, на початку липня Верховна Рада України підтримала законопроект про право Кабінету Mіністрів відшкодовувати ПДВ і погашати кредиторську заборгованість векселями. Тепер оформляти борги бюджету та відшкодування ПДВ 5% можна векселями терміном до п’яти років. Передбачається, що використання векселів буде добровільним.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8891 / 1.52MB / SQL:{query_count}