Львів уп’яте відзначить День кельнера

21 травня у Львові вже вп’яте відзначатимуть День кельнера.

“Один із основних напрямків реалізації програми розвитку підприємництва – підтримка кадрового потенціалу та популяризація робітничих професій. День кельнера вшановує важку працю офіціантів, яких ми хочемо привітати таким гарним гаслом: “Подаруй кельнеру квітку”. Ідея свята з’явилася у 2009 році, коли місто підтримало починання Гільдії рестораторів Львова. Це свято відбувається традиційно 21 травня, і цього дня нагороджують кращих офіціантів міста”, – зазначила Галина Заяць, заступник начальника відділу економічного розвитку, інформує прес-служба Львівської міськради.
“Всім зрозуміло, що ті натовпи туристів, ті потоки людей, які приїжджають зі всього світу до Львова, насамперед йдуть у готель, де бачать адміністраторів, далі – у ресторан, де бачать офіціантів, барменів. Тому саме ці люди є обличчям міста. Для туристів важливо, як ця людина їх зустрічає, і вони запам’ятовують обличчя цих людей. Тому ця професія важлива для Львова не тільки з точки зору культури обслуговування, а й з точки зору економіки. Ми хочемо, аби львів’яни цього року прийшли до своїх улюблених ресторанів та кав’ярень і принесли квітку кельнеру, який увесь рік їх обслуговував. Крім того, ми закликаємо рестораторів вийти і одягнути форму персоналу, попрацювати цього дня разом зі своїми офіціантами, обслуговувати людей, відчути на собі цю важку працю”, – наголосив президент Гільдії рестораторів Львова Марк Зархін.
До речі, цього року вперше відбудеться майстер-клас із сервірування столів та подачі страв і напоїв, а також вже традиційна “кельнер-паті” в одному з нічних клубів Львова.

До теми:

У Львові працює близько 900 закладів ресторанного господарства, понад 500 із них розташовані у центральній частині міста.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9034 / 1.53MB / SQL:{query_count}