Залізниця не має грошей на українські швидкісні потяги

В Україні з’явився швидкісний поїзд вітчизняного виробництва, але на його придбання Укрзалізниця не має грошей.

 Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Козак, інформує ЛІГАБізнесІнформ. “Крюківський швидкісний поїзд випробували. Всі недоліки, які він мав, усунули. Він готовий до експлуатації на наших залізничних шляхах. Питання полягає тому, хто його має купити. Це зробити, звичайно, повинна Укрзалізниця, оскільки він має перевозити пасажирів України. Але за які гроші?”, – зазначив Володимир Козак.
За його словами, відповідно до Закону про залізничний транспорт, весь пасажирський рухомий склад повинен купуватися за рахунок бюджетних коштів. “Тому, якщо бюджет виділить такі кошти, Укрзалізниця із задоволенням придбає ці поїзди і знайде їм застосування”, – сказав міністр. Крюківський швидкісний поїзд в ході випробувань обігнав Hyundai. При цьому українські електропотяги на 47% дешевші.
Під час одного з телеефірів нардеп від Партії регіонів, екс-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сказав: купувати для України швидкісні потяги Hyundai було помилкою. Тоді Тігіпко зазначив, що всі дев’ять потягів Hyundai, які є в Україні, стоять.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4235 / 3.96MB / SQL:{query_count}