Аграрії активізувались

На посівну в області витратять майже 550 млн грн 

На посівну в області витратять майже 550 млн грн 

Майже 436 млн грн витратили у Львівсь­кій області на весняно-польові роботи. Про це учора, 1 квіт­ня, під час апаратної наради повідомив т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Роман Верещинський, інформує прес-служба Львівської ОДА.

З його слів, із цієї суми лише 61,6 млн грн становлять кредитні ресурси. Очікують, що загалом на посівну аграріям області знадобиться майже 550 млн грн. 

Директор профільного департаменту відзначив добрий стан озимих культур і сказав, що їх загибель у зимовий період не спостерігалася. Щодо ярих забезпеченість становить 122,0 % до потреби. Крім того, триває закупівля насіння, яке не виробляється господарствами області.

Роман Верещинський наголосив і на особливостях цьогорічних весняно-польових робіт, зумовлених непростими погодними умовами, зокрема, на короткому переході від зими до весни (настання фізичної стиглості ґрунту), необхідності додаткового підживлення зернових та  захисту рослин, а також на обмежених термінах проведення посівної кампанії. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8350 / 1.52MB / SQL:{query_count}