Невже це реально?!

Урядовець Олександр Клименко запевняє, що невдовзі в Україні буде легко провадити бізнес

Урядовець Олександр Клименко запевняє, що невдовзі в Україні буде легко провадити бізнес

Очільник Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко запевняє, що його відомство зараз активно працює над проблемами провадження бізнесу в Україні, тож за два роки буде значно легше займатися власною справою. Міністр радить не драматизувати ситуацію з інвестиційним кліматом. Про це він сказав під час обговорення з інвесторами бізнес-клімату в нашій державі, інформує “Комерсант-Україна”.

“Реформи тривають, але всьому свій час. Ще рік-два, і ми увійдемо в першу сотню країн за легкістю провадження бізнесу. Ми бачимо проблеми і працюємо над ними”, – каже Олександр Клименко.

Міністр вважає, що позитивні зміни вже помітні: питання вибірковості контролю вирішене так, що для аудиту податкові органи використовують ризико­орієнтовану систему, а для врегулювання проблеми авансових платежів Міністерство доходів пропонує враховувати у них виплати по дивідендах.

Крім того, Олександр Клименко зазначив, що невдовзі буде перекрито шляхи виведення капіталу в офшори – уряд вже передав на розгляд Верховної Ради законопроект про контроль трансферного ціноутворення.

Заступник директора Європейського банку реконструкції та розвитку Грем Хатчінсон вважає, що іноземних інвесторів відлякує відсутність упевненості в захисті своїх капіталовкладень і нестабільність українського ринку. З його слів, нестабільність спричинена рейдерськими атаками на бізнес, що, на його думку, створює великі проблеми не лише для підприємств, а й для бюджету. А корупція і вибірковий підхід при контролюванні бізнесу державою ставлять під загрозу залучення інвестицій.

ДО ТЕМИ

Як інформує iPress.ua, голова Варшавської фондової біржі Адам Мацеєвський вважає, що від України іноземних інвесторів відлякує можливе знецінення гривні. “Нині головним чинником, який стримує інвесторів від придбання українських акцій, є очікувана девальвація гривні. Упевнений, що інвестори перестануть бути обережними, коли макроекономічна ситуація в Україні покращиться”, – казав він.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8481 / 1.54MB / SQL:{query_count}