Талановиті “айтішники”

У Львові нагородили переможців регіонального чемпіонату “Золотий байт 5”

У Львові нагородили переможців регіонального чемпіонату “Золотий байт 5”

У львівському Будинку вчених відбулося підведення підсумків та нагородження переможців регіонального фіналу Всеукраїнського чемпіонату комп’ютерних талантів “Золотий байт 5”, в якому взяли участь понад 400 школярів та студентів Західної України. Учасниками чемпіонату стали користувачі, що зареєструвались і виконали умови першого етапу чемпіонату з 1 жовтня по 15 грудня на порталі.

Тема п’ятого чемпіонату “Золотий байт” – “Нові технології – нові можливості”, а заснований він комп’ютерною aкадемією “ШАГ” у 2008-му. 

Переможці цього конкурсу у 11-ти номінаціях представлятимуть наше місто у фіналі, що проходитиме в Києві та на всесвітньому комп’ютерному змаганні “Imagine Cup 2013” від компанії Microsoft. Одним із головних призів заявлена поїздка чотирьох переможців чемпіонату у Силіконову Долину (Каліфорнія, США), яку надано Олександром Кардаковим (Інком).

КОМЕНТАР

Ярема Савула, декан факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. Івана Франка:

- Такі конкурси дають велику можливість молодим людям себе показати. Вони можуть почути думку фахівців, представників компаній, які оцінюють їх роботу. Нині дуже важливо для молодої людини вміти розпочати свій бізнес. Наприклад, startup - це можливість розпочати "айтішний бізнес" і отримати фінансування. У нашій державі є організації, які мають венчурний капітал і дають можливість молодим людям розпочати свій бізнес. Наприклад, людині треба 30 тис. грн, щоб розпочати свою справу. Вони виступають перед журі. І якщо їм вдається переконати експертів, що вони можуть розпочати свою справу, організація дає їм кошти, і молоді люди створюють бізнес.Ба більше, в університетах Європи нині дуже модно вчити молодих людей розпочати свій бізнес, і для нас це також дуже важливо, адже нині в Україні обмаль робочих місць. Якщо людина має ідеї для бізнесу, знання, то вона може розпочати власну справу, мати роботу для себе і інших. "Золотий байт" дуже важливий конкурс, адже допомагає молодій людині ввійти в життя.

Конкурс орієнтований на молодь, яка прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.

Головною метою конкурсу є підтримати талановиту творчу молодь України, зміцнити престиж IT-професій, надати можливість для талантів України проявити свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну і комунікацій, заохотити молодих фахівців, які прагнуть зарекомендувати себе, показати своє бачення і запропонувати шляхи вирішення проблем суспільства за допомогою комп’ютерних технологій, звернути увагу нового покоління на проблеми людства, про які йдеться в Декларації тисячоліття Організації Об’єднаних Націй: мир, безпека, охорона навколишнього середовища, розвиток, здоров’я поколінь і, найголовніше, відбір талановитої молоді. Нагороджували молодих “айтішників” керівники компаній, також на заході були присутні і викладачі вишів. “Львівська Пошта” вітає молодих винахідників із перемогою і визнанням. Не зупиняйтесь! 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7837 / 1.56MB / SQL:{query_count}