Що треба знати, реєструючи нерухомість

Плюси і мінуси реєстрації по-новому

Плюси і мінуси реєстрації по-новому

Понад місяць в Україні БТІ не реєструє перехід права власності на помешкання. Відтепер цим займається реєстраційна служба в управлінні юстиції. Як писала “Пошта”, люди, які купили нове житло, тобто на первинному ринку, мають реєструвати його в обласному управлінні юстиції. А тим, хто придбав помешкання на вторинному ринку, достатньо зареєструвати його в нотаріуса. 

Поза тим, рієлтори кажуть: через новацію ринок нерухомості в січні 2013-го зупинився, адже юристи ще не розібралися, як працювати, і не встановили остаточну ціну за свої послуги. 

Проте цього тижня Андрій Багряк, начальник Головного управління юстиції у Львівській області, під час зустрічі з журналістами зазначив: з набранням чинності законодавчих змін щодо реєстрації прав на нерухоме майно з 1 січня 2013-го “ринок нерухомості не зупинився, а активно розвивається”.

За його словами, на Львівщині було десять БТІ, у яких працювало 85 державних реєстраторів. “Зараз в області створено 24 відділи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у яких працюють 106 державних реєстраторів. До їх повноважень належить первинна реєстрація прав власності – новоутворене, новозбудоване або реконструйоване майно. Крім того, на території Львівщини як суб’єкти державної реєстрації працюють 419 приватних та державних нотаріусів. Загалом вторинна реєстрація, тобто перехід прав власності на нерухоме майно, відбувається за нотаріально посвідченими правочинами, а це левова частка державних реєстраційних дій, які відбуваються у будь-якій державі. До введення нової системи набувач нерухомого майна після посвідчення договору купівлі-продажу був зобов’язаний зареєструвати право власності на нерухоме майно. Це була дов­га процедура у БТІ. Тепер під час посвідчення договорів відчуження реєстрація у нотаріуса відбувається у той самий день, і більше нікуди не треба ходити”, – сказав Андрій Багряк.

Також львівські нотаріуси запевняють, що не будуть дерти шкуру з клієнтів. Зокрема, приватний нотаріус Вікторія Антонова каже: інформація про те, що у зв’язку зі зміною правил реєстрації прав на нерухоме майно послуги нотаріусів значно подорожчали, не відповідає дійсності. 

“Послуги нотаріусів подорожчали, але не можу сказати, що їх вартість занадто висока. Досі не було зауважень від клієнтів стосовно того, що це дорого, незручно”, – розповіла Вікторія Антонова. За її словами, у технічному плані нотаріусам стало складніше працювати. Окрім того, нова процедура реєстрації займає більше часу.

“Якщо раніше процедура займала 40 хвилин, то тепер може тривати і дві години. Нотаріус має здійснити процедуру реєстрації за добу. Якщо йдеться про декілька об’єктів нерухомості, її треба починати з самого ранку, щоб завершити до кінця дня”, – рекомендує нотаріус.

На думку Вікторії Антонової, законодавчі нововведення створюють незручності лише для нотаріусів. 

Загалом юристи та фахівці ГУ юстиції у Львівській області за місяць роботи позитивно оціннюють нововведення щодо реєстрації нерухомості, проте визнають, що є деякі незручності, зокрема в питаннях реєстрації права власності на землю.

“У реєстрації права власності на земельну ділянку для громадян нині є певні незручності. Органи Держреєстру наразі не мають доступу до електронних баз Державного земельного кадастру”, – додає Андрій Багряк.

За його словами, Державний кадастр зараз не готовий працювати в електронному режимі з державним реєстром речових прав на нерухоме майно, тому вони видають витяг із кадастровим номером земельної ділянки, і людина звертається до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. “Тут є незручності, але їх ліквідують найближчим часом. У Держземагентстві обіцяли, що до 20 лютого знайдуть можливості співпрацювати з Укрдержреєстром стосовно електронної передачі матеріалів на реєстрацію права власності на земельну ділянку”, – зазначив Андрій Багряк. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7542 / 1.56MB / SQL:{query_count}