Невже знову черги?

“Пошта” з’ясувала, що стало причиною їх появи у податковій Львівщини 

“Пошта” з’ясувала, що стало причиною їх появи у податковій Львівщини 

Учора, 4 лютого, в Державній податковій службі Львівської області, що на вул. Стрийській, 35, платники податків не могли здати звіти. Про це редакцію “Пошти” телефоном повідомила львів’янка пані Миро­слава. З її слів, працівники податкової не мали змоги приймати документи через збій в програмі. Як наслідок, обурені люди змушені були по кілька годин стояти в черзі. Згодом звіти у платників податків таки почали приймати. “Працівники податкової ставили відмітку про прийняття звіту, проте внести його в електронну базу даних не могли... Вранці черги були довжелезні!» – нарікає львів’янка. 

Але Дмитро Зернов, керівник прес-служби ДПС у Львівській області, розповів “Пошті”, що нічого особливого учора в податковій не відбувалося.

“Програма не була пошкоджена. Це останній тиждень подання річної і квартальної звітностей, тому люди масово приходять до податкової, щоби вчасно здати необхідні документи”, – пояснює він. З його слів, у органах ДПС питання з чергами вирішують оперативно.

“Якщо виникає потреба, ми додатково залучаємо наших працівників до роботи, відчиняємо віконця, і в людей приймають документи. До слова, ДПС вже давно запровадила сервіс електронного подання звітності. Більше ніж півроку в нас працює акредитований центр сертифікації електронних ключів і безкоштовно видає їх людям ”, – запевняє Дмитро Зернов.   

Тож, аби не створювати черг у податковій, варто переходити на електронну форму звітності. 

На сайті ДПС (http://lv.sts.gov.ua/, http://old.sta.lviv.ua/fileadmin/user_upload/webcam3.html) можна дізнатись, що відбувається в центрі платників податків, чи є черги. Це допоможе платникові вирішити, коли вирушати до податкової, аби здати необхідні документи. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8157 / 1.53MB / SQL:{query_count}