Кампанію декларування розпочато!

З 1 січня 2013 року розпочалася кампанія з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року. 

З 1 січня 2013 року розпочалася кампанія з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року. 

Згідно з вимогами вимог Податкового кодексу України, громадяни у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію, а саме: якщо протягом звітного 2012 року вони отримали доходи  у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;  доходи від надання майна в оренду; доходи, одержані за межами України;  доходи від операцій з продажу (обміну)  майна; доходи у вигляді  виграшів, призів, авторської винагороди  тощо.
 Податкова декларація подається: 
• особисто громадянином або уповноваженою на це особою;
• надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; 
• засобами електронного зв’язку в електронній формі.
Для зручності обслуговування платників податків Державна податкова служба запровадила сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», що дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді. Для користування послугою  необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно в приміщенні ДПС у Львівській області, кабінет 133. 
На офіційному веб-порталі податкової служби (www.sts.gov.ua) розміщений спеціальний банер, у якому надано роз’яснення щодо порядку заповнення декларації та її додатків.
Форма податкової декларації  затверджена наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 №1395 “Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи”. 
Декларацію про доходи необхідно подати до 1 травня 2013 року, за адресою: 
м. Львів, вул. Стрийська, 35.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7642 / 1.54MB / SQL:{query_count}