Мільйонерів стало більше

На Львівщині вдвічі зросла кількість гривневих мільйонерів

На Львівщині вдвічі зросла кількість гривневих мільйонерів

Кількість офіційних гривневих мільйонерів на Львівщині торік зросла вдвічі, порівняно з попереднім роком. Зі слів Олексія Сторчила, заступника голови ДПС у Львівській області найбільше мільйонерів проживає у Львові та у Пустомитівському районі. 

“Так, у Львові доходи понад мільйон гривень торік задекларували 85 громадян. Для порівняння: у 2011-му їх було 39. Також стало більше мільйонерів у Пустомитівському районі – минулоріч доходи понад мільйон гривень тут задекларували 16 осіб, тоді як 2011-му – лише шестеро”, – розповів Олексій Сторчило. 

З  його слів, основні джерела отримання мільйонів – зарплата (37 декларацій), продаж майна (30 декларацій), доходи від одержаної спадщини (19). “Поза тим, 18 мільйонерів задекларували інвестиційний прибуток, 12 – іноземні доходи”, – каже Олексій Сторчило. 

Також Олексій Сторчило розповів, що 15 тис. осіб отримали податкову знижку, і держава відшкодувала їм відповідно до проведених перерахунків 13,8 млн грн.

Начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПС у Львівській області Олег Рущишин розповів, що мільйонні доходи у вигляді зарплати на Львівщині декларують керівники та менеджери підприємств виробничої сфери. 

З його слів, за підсумками 2012-го на Львівщині є і доларові мільйонери, які задекларували дохід у понад 8 млн грн. “Торік було 13 таких мільйонерів. Восьмеро з них проживають у Львові. З 13 мільйонерів восьмеро отримали дохід у вигляді інвестицій, одна особа отримала спадщину, ще одна особа – у вигляді зарплати. Троє осіб отримали змішані доходи – заробітна плата, спадщина тощо”, – розповів Олег Рущишин. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8237 / 1.53MB / SQL:{query_count}