Розкіш оподатковуватимуть по-новому

В уряді запевняють, що середній клас від податку на багатство не постраждає.

В уряді запевняють, що середній клас від податку на багатство не постраждає.

За словами прем’єр-міністра Миколи Азарова, новим податком обкладатимуть лише предмети розкоші – “те, без чого в принципі можна жити, і те, чому є функціональні недорогі аналоги”. Критерієм для визначення об’єкта такого оподаткування буде вартість. 
“Хочу заспокоїти всіх, кого зачепили чутки про так званий “закон на багатство“. Кабінет Міністрів у понеділок одностайно відхилив законопроект, що мав яскраво фіскальний характер і містив не повністю продумані норми”, – зазначив глава уряду у блозі на своєму персональному сайті. 
Він також повідомив, що уряд  вирішив доопра­цювати проект Закону “Про багатство”. “Чому? Саме з тієї причини, яка і зачепила людей. Розробники спотворили концепцію і зміст закону. Адже ми закладали в нього не фіскальні завдання передусім, а принцип соціальної справедливості: багаті повинні поділитися із суспільством тією частиною своїх доходів, які вони витрачають на розкіш. Тому не може бути й мови, щоб обкладати податком всі без розбору квартири понад 120 квадратних метрів і будинки понад 250 квадратних метрів, якісь сараї та гаражі”, – пояснив прем’єр.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Мінфіні відклали ідею введення 20% податку на доходи фізичних осіб та оподаткування коштовностей, хутра і дорогих годинників. Натомість запропонували розширити коло платників за рахунок зниження порога неоподатковуваної площі нерухомості та об’єму двигуна автомобіля.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8593 / 1.53MB / SQL:{query_count}