Антиалкогольні рейди

Спеціальні комісії перевіряють крамниці Львова, чи не продають у них у заборонений час алкогольні та слабоалкогольні напої. Порушників обіцяють карати 

Спеціальні комісії перевіряють крамниці Львова, чи не продають у них у заборонений час алкогольні та слабоалкогольні напої. Порушників обіцяють карати 

Учора, 11 січня, спеціальні комісії розпочали антиалкогольні рейди  магазинами Львова. Про це “Пошті” розповіла Галина Шарко, начальник відділу торгівлі та тендерних закупівель Львівської міської ради. 

“Зокрема, минулого тижня було розвезено усім керівникам МАФів письмове попередження, про те, що у випадку виявлення порушення ухвали ЛМР будуть вжиті відповідні заходи. Порушників будемо притягувати до адмінвідповідальності та накладатимемо штраф”, – говорить Галина Шарко. За її словами, усіх власників магазинів, МАФів, алкомаркетів попередили про те, що будуть проводитися рейди. “Усіх порушників без винятку каратимемо. Тепер будемо перевіряти крамниці міста на дотримання ухвали”, – додає Галина Шарко.  

Нагадаємо, що, відповідно до ухвали №1000 Львівської міської ради,  у місті  заборонили продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв та пива у МАФах. Також, згідно з цією ухвалою, у магазинах та супермаркетах Львова алкоголь можна продавати лише з 12.00 до 20.00.

Проте, за неофіційною інформацією, алкоголь у місті таки можна купити в заборонений час. Звісно, більшість таки дотримується ухвали. Так, пані Іванка, продавець алкомаркету каже, що алкоголь продає лише у дозволені години. “Ми не хочемо ризикувати, тому ухвалу не порушуємо. Але, думаю, що ухвала нічого доброго не принесе. Ті, хто пив, питимуть і надалі, а виручка помітно зменшиться”, – зазначила “Пошті” співрозмовниця.

Тим часом, за словами Галини Шарко, міськрада не буде повертати коштів тим власникам МАФів, які придбали ліцензії на алкоголь до моменту набуття чинності ухвали. “Про ухвалу люди знали заздалегідь, ми говоримо про це давно, тому винятків для нікого немає. Усі знали, що проект ухвали готувався, він був оприлюднений, відбулися громадські слухання, усі були поінформовані”, – запевняє посадовець.    


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7240 / 1.54MB / SQL:{query_count}