Економічні новини: телеграф

Експерти пророкують національній валюті падіння до 8,5 гривні за долар. 

Падіння гривні 

Експерти пророкують національній валюті падіння до 8,5 гривні за долар. Це станеться, якщо уряд не підвищить тарифи на газ для населення, інформує “Львівська хвиля”. У такому разі збільшиться дефіцит поточного платіжного балансу України. Про це повідомило агентство “Bloomberg” із посиланням на заяву фінансового аналітика Анастасії Головач. Водночас, нагадаємо, НБУ нещодавно пообіцяв, що курс гривні до долара до кінця року залишиться стабільним – завдяки надійним макроекономічним підставам.

Форум вдався! 

Очільник Львівщини Михайло Цимбалюк вважає, що найбільшим успіхом цьогорічного ХІ Міжнародного економічного форуму є те, що він відбувся за рекордної кількості учасників – 652. “Розширилось коло учасників – до нас приєдналися східні держави, потужна китайська делегація, гості з Кореї, Малайзії. Взяла участь велика кількість бізнесменів з України, Західної Європи, –  сказав губернатор. –  Найбільшим успіхом стало те, що ми його (форум – “Пошта”) провели. Було багато суджень, сумнівів, варто його проводити чи ні, чи не переросте він у політичну дискусію, чи приїдуть іноземні делегації. Більшість експертів, з якими спілкувався, кажуть, що форум вдався”. Загалом захід відвідали 260 ділових учасників – представників різноманітних сфер бізнесу: машинобудування та енергетики, банків та консалтингу, приладобудування, будівництва, бізнес-асоціацій та організацій підтримки підприємництва. Розчаруванням заходу голова ОДА назвав хіба… холодну погоду. 

Корейським потягом зі Львова до Трускавця

Навесні 2012-го за маршрутом Львів –  Трускавець курсуватимуть два потяги корейського виробництва. Про це повідомив посол Кореї в Україні Кім Ін Цжун під час зустрічі з керівником Львівщини під час економічного форуму у Трускавці. Крім того, посол запропонував запросити на Львівщину корейських бізнесменів, щоб вони змогли ознайомитися з інвестиційним кліматом в регіоні.

Сланцевим газом зацікавилися американці  

Американці хочуть добувати на Львівщині сланцевий газ. Про це повідомив голова ЛОДА Михайло Цимбалюк. “Мав розмову на цю тему з представниками американської офіційної делегації. Вони цікавились позицією місцевої влади щодо американських інвесторів у добуванні сланцевого газу на Львівщині. Нас тішать геологічні дані про наявність сланцевого газу. Є позиція КМУ, є конкретні доручення, опрацьовують нормативно-правові акти, які б давали можливість добувати такий газ в Україні, – каже очільник регіону. – Підтримуємо пропозицію інвестора, але хочемо бачити висновок фахівців щодо екології. Губернатор  запропонував фахівцям провести семінар на Львівщині про сучасні технології добування, а також про те, що це принесе регіону, крім дивідендів.

Шість мільярдів інвестицій

Торік Україна залучила 6 млрд доларів прямих іноземних інвестицій. Про це повідомив голова Держ­агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів. “Банально, але на ринку мало інвестиційних проектів, які б відповідали світовим вимогам... В Україні немає механізму персонального супроводу інвесторів, не реалізується законодавство про концесію”, – сказав він.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7934 / 1.55MB / SQL:{query_count}