Обмін валют уже перебрався в інтернет

В Україні після введення обмеження на операції з валютою населення все більше міняє долари та євро на чорному ринку.

В Україні після введення обмеження на операції з валютою населення все більше міняє долари та євро на чорному ринку.

“Міняйлам можна її здати анонімно, причому на 2-3 копійки дорожче, а купити у них на 2-3 копійки дешевше, ніж у банку. Постачають їм “кеш” обмінники, що працюють за агентськими угодами, 80% яких порушують порядок продажу валюти, не фіксуючи всі касові операції”, – розповів заступник голови правління банку “Фінанси та кредит” Ігор Львов. 
Тим часом, обмін валют вже перебрався в інтернет. Зокрема, на форумах люди переписуються і домовляються зустрітися й обміняти банкноти, пропонують доставити валюту додому, але з націнкою (наприклад, долари по 8,12-8,15 гривні замість 8,04, як в обмінниках). 
У соцмережі Facebook уже створено групу для обміну. Для безпеки в неї пропонується додавати тільки знайомих людей, які повинні назвати своє справжнє прізвище. Після операції людина видаляє себе з групи. 
Крім того, від нововведення Нацбанку серйозно постраждали іноземці: від них в деяких обмінках досі вимагають довідку про походження валюти (це може бути митна декларація, але суми до 10 тисяч доларів можна декларувати усно), змушуючи вдаватися до послуг тіньового ринку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8083 / 1.53MB / SQL:{query_count}