Економічні новини: телеграф

Газ для населення не мав би подорожчати. Лічильники тепла у кожній квартирі. Вищі зарплати для вчителів та лікарів. Більше грошей
в одні руки. Мінус 10 тисяч підприємців

Газ для населення не мав би подорожчати

Уряд України в переговорах із МВФ наполягає на збереженні цін на газ для населення на поточному рівні. “Щодо цін на газ для населення, ми наразі проводимо переговори для того, щоб залишити ціну на газ на тому рівні, який є сьогодні”, – повідомив учора перший віце-прем’єр Андрій Клюєв. За його словами, уряд заклав у проекті держбюджету-2012 “погашення різниці в ціні”. Також він зазначив, що переговорний процес України та МВФ відбувається в нормальному режимі, й Україна виконує всі вимоги МВФ. “Усі показники виконуються, план реформ зокрема, прийнято пенсійну реформу, також відпрацьовано цілу низку напрямів щодо дефіциту держбюджету. Виконуємо всі вимоги”, – сказав А. Клюєв.

Лічильники тепла у кожній квартирі

Уряд ініціює програму запровадження поквартирних приладів обліку теплоспоживання. Про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров. Планують за два роки встановити лічильники тепла в усіх квартирах. Тобто, люди платитимуть не за весь будинок, а персонально за своє опалення.” І зможуть самі регулювати витрати”, – каже він. Скільки коштуватиме встановлення лічильників і хто платитиме за це, глава уряду не повідомив.

Вищі зарплати для вчителів та лікарів

У 2012 році Кабмін планує збільшити виплати працівникам освітньої сфери та лікарям. Поетапне збільшення мінімальної зарплати передбачено в проекті Держбюджету-2012. Про це вчора повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров. Так, середньорічний розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду єдиної тарифної сітки збільшиться на чверть (на 25,5%). Середня зарплата завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 р. проти 2011 р. зросте на 847 грн, або на 35%, вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу – на 614 грн, або на 25%. На 30% збільшиться середня зарплата лікаря-хірурга вищої категорії у стаціонарі – на 861грн, дільничного лікаря-терапевта вищої категорії – на 704 грн та фельдшера вищої категорії – на 540 грн.

Більше грошей в одні руки

НБУ збільшив максимально допустиму суму продажу валюти через касу банку одній особі за один день. Тепер дозволений максимум – 150 тисяч гривень. Раніше було 80 тисяч, інформує “Львівська хвиля”. Документ набуде чинності з 23 вересня.

Мінус 10 тисяч підприємців

У другому кварталі 2011 р. кількість фізичних осіб-підприємців, які зареєстрували свою діяльність, скоротилася більше ніж у 2,5 разу в порівнянні з аналогічним періодом торік. Про це заявив парламентар  Святослав Олійник під час Міжнародного “круглого столу” “20 років незалежності: хто насправді живе в демократії”, посилаючись на відповідь Державної реєстраційної служби. У документі зазначено, що з квітня по липень 2011 р. зареєстровано близько 31 тис. підприємців, а за аналогічний період торік – 83 тис. За три місяці 2011 р. кількість підприємців скоротилася більше ніж на 10 тис. Зокрема, з квітня по липень 2011 р. зареєстровано близько 31 тис. підприємців, у той час, як припинили свою діяльність майже 42 тис.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8107 / 1.56MB / SQL:{query_count}