Економічні новини: телеграф

 Підприємців менше перевірятимуть. Львівщина боргує працівникам 58 мільйонів. … а городяни “Львівводоканалу” – 11 мільйонів
Гроші для матерів-героїнь. АТ “Ощадбанк” (Київ) 8 липня 2011 р.

 

Підприємців менше перевірятимуть

ВРУ скасувала фактичні перевірки фізичних осіб-підприємців. Також Рада скасувала перевірки юридичних осiб, якi перебувають на спрощенiй системi та застосовують ставку єдиного податку 10% до набуття чинностi закону про спрощену систему оподаткування. Закон також встановлює мораторiй на здiйснення контролю з боку органiв державної влади та органiв мiсцевого самоврядування до введення спрощеної системи оподаткування. Дозволяється тiльки здiйснювати позаплановi перевiрки щодо дотримання санiтарних вимог на пiдставi скарг споживачiв.

Львівщина боргує працівникам 58 мільйонів

Станом на 1 липня 2011 року заборгованість із виплати зарплати на Львівщині становить 57,9 млн грн. Про це вчора під час сесії Львівської облради повідомив начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк. Загалом у регіоні  борги зі заробітної плати мають 270 підприємств. Найбільшими боржниками серед державних підприємств залишаються: Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут (9,9 млн грн); геологорозвідувальні експедиції ДП “Західукргеологія” (1,6 млн грн); Стрийський комбінат хлібопродуктів (667 тис. грн); Львівський комбінат хлібопродуктів (900 тис. грн).

… а городяни “Львівводоканалу” – 11 мільйонів

Деякі борги тягнуться ще з 2008 року. “Кожного місяця сума зростає”,  – повідомив головний інженер “Львівводоканалу” Володимир Садовий. Відтак підприємство не має чим розрахуватися за електроенергію, інформує “Львівська хвиля”. “Поки не зрушиться надходження коштів від мешканців, нічого не буде. Мешканці твердо не платять своєчасно, так, як це має бути. А борг мешканців – 11 мільйонів гривень  Якби в нас ті гроші були, не було б жодних проблем з “Львівелектро­енерго”, – каже Володимир Садовий.   “Львівводоканал” отримав ще одне попередження від “Львівобленерго”. Вже за два дні електропостачання на насосні станції можуть припинити. Через борги. Відтак місто може залишитися без води.

Гроші для матерів-героїнь

Уряд спростив процедуру виплати одноразової винагороди понад 30 тисячам жінкам, яким присвоєне почесне звання мати-героїня. Відповідну постанову уряд прийняв учора під час засідання, повідомив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко. Це пов’язано з тим, що жінки не мають можливості подати копію посвідчення про присвоєння звання, оскільки через затримку тендерів такі посвідчення не виготовлені. Тепер достатньо подати лише копію указу президента про присвоєння звання мати-героїня.
Ощадбанк дорозмістив єврооблігації АТ “Ощадбанк” (Київ) 8 липня 2011 р.дорозмістив п’ятирічні єврооблігації на 200 млн дол. під 8,05% річних. Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку. Головним чином папери купували компанії з управління активами, хедж-фонди і банки. Дорозміщення було здійснене протягом кількох годин після оголошення його умов. Ощадбанку вдалося знизити первинний орієнтир прибутковості з 8,1% до 8,05% і збільшити суму залучення з заявлених “мінімум 100 млн дол”. до 200 млн дол.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8223 / 1.55MB / SQL:{query_count}