Кризовий відгомін

Експерти певні, що світові потрясіння впливатимуть на українську економіку. Якщо вдарить по Європі, то, звісно, відгукнеться в Україні. Будь-які світові економічні потрясіння впливатимуть на українську економіку, упевнені вітчизняні експерти, інформує канал “24”.

Експерти певні, що світові потрясіння впливатимуть на українську економіку

Якщо вдарить по Європі, то, звісно, відгукнеться в Україні. Будь-які світові економічні потрясіння впливатимуть на українську економіку, упевнені вітчизняні експерти, інформує канал “24”.
Адже світова економіка глобалізується, й Україна не стоїть осторонь. “Економіка зараз достатньо сильно залежить від зовнішньої кон’юнктури. Тому проблеми у світовій економіці відбиватимуться і на українській. Що стосується внутрішніх чинників, то тут ризики мінімальні. Тому що ми бачимо дуже активний розвиток внутрішньо орієнтованих секторів, таких як роздрібна торгівля, ми бачимо, що відновлюється споживчий попит”, – каже головний економіст “Dragon Capital” Олена Білан.
Проте, як кажуть експерти, у фінансовому секторі України все ще залишаються системні дисбаланси. Скажімо, збільшується роль запозичень у структурі валютних надходжень та зменшуються прямі інвестиції. Викликає занепокоєння також високий рівень інфляції у країні. Так, до кінця поточного року фахівці прогнозують її зростання щонайменше до 10,5%.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8530 / 1.53MB / SQL:{query_count}