Економічні новини: телеграф

Джинси подорожчают.  Авіаперевізники готуються до підвищення ці. Урядовці обіцяють стабільний курс долар. …. та непідвищення цін на пальне

Джинси подорожчають

Ціни на бавовну, яка є основною сировиною для виробництва джинсової тканини, можуть зрости через підвищений попит із боку Китаю. З вересня стартує програма зі створення державного резерву бавовни в Китаї. Активізація імпортерів безумовно створює підтримку цінам. Також у Пакистані і США несприятливі погодні умови дуже занепокоїли трейдерів. У Пакистані в результаті повені вже загинуло понад 90 людей, повідомляють і про пошкодження значної площі посівів. А ось щотижневий звіт про виконання робіт зі збору врожаю у США показав, що тільки 28% врожаю були оцінені як добрі, порівняно з 60% за аналогічний період торік, інформує “24 канал”. Це стало новим мінімумом показника за останній час. Найнижчим показник стану врожаю був у 1998-му – 34%.

Авіаперевізники готуються до підвищення цін

На українському ринку зростає вартість авіапального. Так, компанія “ТНК-ВР” повідомила своїх контр­агентів про те, що з жовтня авіаційний гас подорожчає в середньому на 15%. В авіакомпаніях кажуть, що підвищити ціни на пальне планують й інші постачальники. Через це пасажирам треба готуватися до подорожчання авіаквитків, вважають експерти. У жовтні вартість авіапального для реалізації на внутрішньому ринку України зросте в середньому на 130 дол./т, або на 15%, повідомили в компанії “ТНК-ВР”. “Через дефіцит авіапального як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках його вартість збільшилася, що не дозволяє нам утримувати ціну на реалізоване нами пальне на колишньому рівні”, – заявив “Комерсант-Україні” директор департаменту маркетингу “ТНК-ВР Коммерс” Кирило Молоденков.

Урядовці обіцяють стабільний курс долара

В Україні у 2011 – 2012 рр. курс долара буде стабільним. Про це заявив міністр фінансів України Федір Ярошенко. “Курс долара і цього, і наступного року буде стабільним, і ніякого впливу на доходи громадян мати не буде”, – заявив Ярошенко. Окрім того, він додав, що уряд і НБУ розробили і вводять у дію комплекс заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків можливої світової кризи. “На сьогодні Кабінет Міністрів з Національним банком України вже розробили і зараз вводять комплекс заходів, спрямованих на завчасне реагування на можливий розвиток подій, пов’язаних із поглибленням світової кризи. Це стане новацією держбюджету на 2012 р., які я представлятиму у парламенті”, – сказав Ярошенко, інформує РБК-Україна.

…. та непідвищення цін на пальне

Підвищення вартості пального у роздрібних мережах АЗС найближчим часом очікувати не слід, певні у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Так, за словами урядовців, до третьої декади вересня бензин точно не дорожчатиме, у зв’язку зі значними його запасами у нафтотрейдерів, інформує “24 канал”. Станом на 1 вересня перехідні залишки становили близько 800 тис. т, що еквівалентно роздрібним продажам протягом 25-27 днів, і поки це пальне не продадуть за старими цінами , секретаріат експертно-аналітичної групи при Кабміні не включатиме нові ставки акцизу у свою розрахункову формулу, пояснюють урядовці. За прогнозами відомства, загальне споживання світлих нафтопродуктів в Україні у вересні становитиме від 900 до 950 тис. тонн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8303 / 1.55MB / SQL:{query_count}