Їдальні на колесах здають в оренду

“Укрзалізниця” з 1 вересня 2011 року планує виключити зі складів пасажирських поїздів 71 вагон-ресторан та кафе і пропонує ці вивільнені вагони орендарям для забезпечення харчуванням пасажирів. Про це “Пошті” повідомили у прес-центрі відомства. При цьому “Укрзалізниця” залишила вагони-ресторани (кафе) тільки у фірмових міжнародних і денних швидкісних поїздах.

“Укрзалізниця” з 1 вересня 2011 року планує виключити зі складів пасажирських поїздів 71 вагон-ресторан та кафе і пропонує ці вивільнені вагони орендарям для забезпечення харчуванням пасажирів. Про це “Пошті” повідомили у прес-центрі відомства.
При цьому “Укрзалізниця” залишила вагони-ресторани (кафе) тільки у фірмових міжнародних і денних швидкісних поїздах. Про це йдеться у наказі гендиректора “Про підвищення ефективності використання парку вагонів-ресторанів та стаціонарної торговельної мережі залізниць України”.
Найбільшу кількість вагонів-ресторанів і вагонів-кафе орендарям пропонують на Донецькій залізниці – 30 вагонів-ресторанів (кафе). На Одеській і Південній – по 12 вагонів, на Львівській – 10 і на Придніпровській – 7 вагонів.
Крім того, з 1 вересня цього року залізничники готові надати в оренду й об’єкти діючої стаціонарної торгової мережі на вокзалах і станціях – ресторани, кафе, кіоски, буфети тощо, які обслуговували працівники цехів харчування Донецької, Львівської, Південної та Придніпровської залізниць.
Як зазначається у повідомленні, фахівці вважають, що такі заходи сприятимуть зменшенню збитковості пасажирського господарства залізниць України. Від орендарів чекають надання повного циклу послуг із забезпечення харчуванням пасажирів у поїздах. Щоб заохотити їх до співпраці, залізничники скоротили фінансове навантаження на орендаря. Для цього внесено зміни до Методичних рекомендацій щодо передачі в оренду вагонів-ресторанів і вагонів-кафе. Зокрема, рух орендованих вагонів у складі поїзда буде здійснюватися безплатно. Орендар буде сплачувати лише за проїзд поїзної бригади вагона-ресторану (кафе), самостійно вибираючи тип вагона (СВ, купе, плацкарт тощо) і кількість місць.
Витрати на утримання вагонів-ресторанів (кафе) – ремонт, миття вагонів, екіпірування водою, паливом та інші послуги, про які йдеться в договорі оренди, орендарі будуть сплачувати щомісяця, згідно з рахунками, які виставить залізниця.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7693 / 1.54MB / SQL:{query_count}