Економічні новини: телеграф

Податківці запевняють, що не пишуть плани зі штрафів. Азаров вирішив продати частину “Нафтогазу”. Українцям радять купувати долар. Працювати понад норму

Податківці запевняють, що не пишуть плани зі штрафів

Податківці не мають жодного плану збору штрафів з підприємців. Про це на брифінгу в Києві заявив голова Державної податкової служби Віталій Захарченко, повідомляє “Радіо Свобода”. “Жодних планів, я вас запевняю, у нас нема. Нас не хвилюють дрібні порушення, а хвилюють питання, які дозволять провести детінізацію економіки там, де відчутне наповнення державного бюджету”, – сказав Захарченко. Державна податкова служба відмовилася від перевірок представників малого бізнесу, які працюють за спрощеною системою оподаткування. “Особливих втрат для бюджету через це немає, однак чим більше перевірок, тим більшою є корупція”, – зазначив Захарченко.

Азаров вирішив продати частину “Нафтогазу”

Уряд має намір вивести з Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” газодобувну компанію й розмістити її акції на біржі. Про це сказав прем’єр-міністр Микола Азаров, виступаючи з лекцією перед студентами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, повідомляє “Український тиждень”. “Ми вирішили зараз піти на реструктуризацію компанії “Нафтогаз”, виділити, відповідно, газодобувну компанію, провести її підготовку і розмістити її акції на відкритій біржі”, – повідомив він. Азаров додав, що, за розрахунками уряду, внаслідок такого рішення можна буде залучити інвестиційний ресурс в обсязі від 5 до 10 млрд доларів.
Ліквідація НАК “Нафтогаз України” через певний час потребуватиме перегляду всіх укладених із нею угод. Про це сказав голова правління ВАТ “Газпром” Алєксєй Міллєр, коментуючи заяву прем’єр-міністра України Миколи Азарова про реструктуризацію НАК “Нафтогаз України”, повідомили УНІАН у прес-службі “Газпрому”. “Звичайно, після злиття з “Газпромом” “Нафтогаз України” як суб`єкт господарювання припинить своє існування, буде ліквідаційний період, і через певний час після настання усіх необхідних формальностей діятиме на цьому ринку абсолютно інша нова компанія”, – сказав він. При цьому Міллєр додав, що “і через це всі угоди, які існують на сьогодні, будуть переглянуті”.

Українцям радять купувати долари

Фінансовий аналітик Ерік Найман вважає, що нині 35% своїх заощаджень потрібно зберігати у гривнях і 65% – у доларах. Про це він сказав у своєму відеоблозі на “Главкомі”. На його думку, найближчим часом не варто продавати долари. “У вересні долари я, напевно, не продавав би”, – сказав Найман. “Можливо, збільшив би частку валютних депозитів: якщо до літа десь було 50 на 50 щодо пари гривня – долар, то нині – 35% – гривні і 65% –  долари. Євро – ні ”, –  зазначив він.

Працювати понад норму

У серпні Львівська митниця перерахувала до державного бюджету 429,4 млн грн, що є найбільшим показником за весь час її роботи. Планові завдання виконано на 130%. Про це повідомили у прес-службі Львівської митниці.
Порівняно зі серпнем минулого року, надходження митних платежів збільшилися на 109,3 млн грн, або на 34,1%. Середньоденні надходження становили 19,5 млн грн проти 15,2 у відповідному періоді торік.
Загалом за  вісім місяців цього року Львівська митниця перерахувала до державного бюджету 2 млрд 611 млн грн, що на 585,6 млн грн, або на 28,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4267 / 3.99MB / SQL:{query_count}