“Нова небезпечна фаза”

Світова економіка вступила в “нову небезпечну фазу”, заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду  Крістін Лагард на міжнародній конференції у Джексон-Хоулі в США.

Світова економіка вступила в “нову небезпечну фазу”, заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду  Крістін Лагард на міжнародній конференції у Джексон-Хоулі в США. “Реальний прогрес у ребалансуванні світової економіки в кращому разі був скромним, при цьому ризики зростають. Останнім часом вони суттєво посилилися в результаті переконання в тому, що у глобальної фінансової системи немає бажання ухвалювати якісь жорсткі рішення. Цього літа розвиток ситуації засвідчив, що ми перебуваємо в новій небезпечній фазі: ми ризикуємо зіштовнутися з крахом нехай слабкого, але пожвавлення економіки”, – сказала Крістін Лагард.
На думку директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду, влада країн світу повинна вжити нових заходів щодо підтримки економіки і зберігати монетарні стимули, оскільки ризики глобальної інфляції досі дуже великі. Зокрема, на думку Крістін Лагард, Сполученим Штатам необхідно вжити заходів з підтримки житлового ринку і ринку праці. Натомість Євросоюз повинен забезпечити термінову і примусову рекапіталізацію банків. “Якщо це не буде зроблено, ми легко можемо побачити подальше розповсюдження економічної слабкості на ключові країни”, – зазначила Крістін Лагард, вказавши, що рекапіталізація є головною умовою запобігання ланцюговій реакції кризи. На її думку, одним із варіантів є використання для рекапіталізації коштів Європейського фонду фінансової стабільності.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8811 / 1.53MB / SQL:{query_count}