Львівщиною цікавляться більше туристів

Перлинами краю, окрім іноземців, приїздять милуватися й більше українці. Найчастіше мандрувати на Львівщину та милуватися її перлинами люблять туристи зі сусідньої Польщі.Найчастіше мандрувати на Львівщину та милуватися її перлинами люблять

туристи зі сусідньої Польщі. Також зацікавлені у відвідуванні нашого регіону гості з Білорусії, Росії, Латвії, Австрії та Німеччини. З іншого боку, найпопулярнішими країнами відпочинку серед туристів Львівщини є Греція, Болгарія, Чорногорія, Хорватія, Єгипет та Туреччина. Такий рейтинг визначили в обласному управлінні розвитку туризму та курортів,

інформує прес-служба Львівської ОДА.

 

Зокрема, більшість туристів (90%) подорожували на Львівщину з метою відпочинку та дозвілля, 6% туристів обирали напрям оздоровчого та спортивного туризму та 4% – це професійно-діловий і науковий туризм.

Загалом за перше півріччя 2011-ого туристичними підприємствами Львівщини надані послуги понад 73,3 тис. туристам та 36 тис. екскурсантам на загальну суму 143,9 млн. грн, що на 91% більше в порівнянні до аналогічного періоду торік. До бюджету туристичні підприємства сплатили  2 млн. 714 тис. грн, що свідчить про позитивну динаміку зростання ринку туристичних послуг.

Окрім цього, за вказаний період спостерігалася стійка позитивна тенденція до зростання показника кількості внутрішніх туристів. Так, станом на 1 липня 2011р. їхня кількість становила 20,8 тис. осіб, що на 23% більше, ніж торік. При цьому, на 22% у порівнянні з минулим роком збільшився показник іноземних туристів і становив 6,5 тис. осіб.

В обласному управлінні розвитку туризму та курортів зазначають, що

з кожним роком зростає кількість екскурсантів та кваліфікованих спеціалістів туристичного супроводу. Так, станом на 1 липня 2011 р. на Львівщині

зареєстровано 767 фахівців туристичного супроводу (екскурсоводів, гідів-перекладачів, провідників по горах), які надають послуги з екскурсійного обслуговування.

 

До теми:

 

Станом на 1 липня 2011 р., згідно Держреєстру суб’єктів туристичної діяльності, у регіоні зареєстровано 348 туристичних підприємств, із них – 148 туроператорів та 200 турагентів. Про це повідомила начальник управління начальник розвитку туризму та рекреації Львівської ОДА Наталія Гамкало.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8713 / 1.54MB / SQL:{query_count}