У Донецьку гречка по 46 грн!

У магазинах Донецька з’явилася гречана крупа, розфасована у пакети по 800 г. Вартість одного пакета становить 37 гривень 30 копійок, повідомляє ТСН

У магазинах Донецька з’явилася гречана крупа, розфасована у пакети по 800 г. Вартість одного пакета становить 37 гривень 30 копійок, повідомляє ТСН. Таким чином, кілограм гречки коштує більше 46 гривень.

Власники карток покупця зможуть придбати більше трьох пакетів гречки,  яку розфасовано в Росії, за 35 гривень 52 копійки. Також у донецьких магазинах капусту продають по 16 гривень за кілограм, у той час, як кілограм бананів, наприклад, коштує 15 гривень. Нагадаємо, раніше в деяких запорізьких магазинах покупці знайшли гречану крупу по 40 гривень за кілограм.

Як відомо, за останній рік в Україні гречка подорожчала на 300%. Експерти пояснили таку динаміку зниженням врожаю та відсутністю в країні запасів цього продукту для боротьби з дефіцитом. У зв’язку з цим Україна попередньо домовилася з Китаєм про експорт 20 тисяч тонн гречаної крупи, відпускна ціна якої, як очікується, становитиме 10-11 гривень за кілограм. Разом з тим, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк попередив, що гречка, яку постачатимуть з Китаю, відрізнятиметься від тієї, до якої звикли українці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8425 / 1.52MB / SQL:{query_count}