Вівторок, 12 січня 2010, №3(888)

Морські розбійники вже стріляють

Скоєно напад на судно з українськими моряками. Цього разу в Нігерії

Найгірші зарплати - в Україні

Україна за рівнем зарплат програє усім країнам Європи - від Білорусі і Росії до Болгарії, Франції, Італії, Польщі та інших держав. Про це заявила директор Інституту демографії Елла Лібанова.

Комфортне теплопостачання

Ірина Залецька
Михайло Тарновський, директор енергосервісної фірми “ОптімЕнерго”, про те, як львів’янам зберегти тепло у власних домівках і при цьому зекономити

Європерелази

Ірина Цицак
До континентального футбольного чемпіонату-2012 на українсько-польському кордоні збудують нові пункти пропуску

Погані традиції тривають

Від 1 до 10 січня інспектори ДАІ Львова проводили профілактичну операцію "Нетверезий водій - злочинець", під час якої було складено понад 100 протоколів за керування авто напідпитку. Про це "Пошті" повідомила старший інспектор групи профілактичної роботи ВДАІ м. Львова Людмила Ліб. Торік працівники ДАІ Львова склали 2370 протоколів за керування водіями в нетверезому стані.

Бідний бюджет

Ірина Залецька
Під час економічної кризи Львів вижив. Під час політичної – може не протягнути...

На старті до Списку ЮНЕСКО

Мирослава Іваник

До кінця місяця Україна та Польща подадуть попередню заявку на внесення шістнадцяти дерев'яних церков Українських і Польських Карпат до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

“Львівських професорів 1941-го розстріляли,

Світлана Одинець

Анджей Домбровскі, керівник Колегіуму Східної Європи імені Яна Новака­Єзьоранского, про вшанування львівських професорів, розстріляних у 1941му, інтерпретацію спільної історії та "реставрований" Львів

Від харчових добавок більше шкоди, ніж користі

Натуральні продукти нині і зі свічкою не знайдеш. Майже усі вони містять харчові добавки, які здоров'я не додають, а навпаки, деякі з них навіть можуть спровокувати серйозні захворювання.

Не кожен мед є справді медом

Мед, особливо в холодну зимову пору, є в домі кожної господині. Адже він - не лише ласощі, які додають до куті, домашнього печива, але й справжні ліки, які зміцнюють імунітет і допомагають боротися із застудою.

Європа під снігом

Завірюхи, спричинені середземноморським циклоном "Дейзі", майже паралізували більшу частину Старого континенту. Зокрема, в деяких районах Франції, Німеччини та Британії за останню добу випало більше 40 сантиметрів снігу.

Сім мільйонів за постріли в Папу

Днями на свободу після 29-річного ув’язнення виходить Мехмет Алі Агджа

Між Богом і Дарвіном

Україні розпочалася публічна дискусія щодо змісту релігієзнавчих курсів, запроваджених у загальноосвітній школі.

Через терни до зірок

Світлана Одинець
Обдарований львівський хлопчина, попри те, що про нього знає увесь математичний світ, досі залишається загадкою для вітчизняних чиновників від освіти

Зі старими проблемами?

У новому, 2010 році, Україні доведеться сплатити за зовнішніми борговими зобов’язаннями 30 млрд доларів

Від Шамоні до Ванкувера

Дмитро Сирота

Турин було обрано столицею XX зимових Олімпійських ігор у 1999 році на 109й сесії МОК у Сеулі. На право проведення Олімпіади, крім Турина, претендували міста Сьон (Швейцарія), Закопане (Польща), Попрад­Татри (Словаччина), Гельсінкі (Фінляндія), Ліллегаммер (Норвегія) і Клагенфурт (Австрія). У фінальному голосуванні переміг Турин, за який віддали 53 голоси проти 36ти за Сьон.

Єлей і совість

Ігор Гулик

По Різдві, коли у храмах трохи стихли молитви в очікуванні Водохрестя, скажемо трохи про специфіку нинішніх свят. І вона, на жаль, не на користь тих, кому призначено повчати вірних, тобто кліру. Той, хто хотів бодай у церкві сховатися від галасливої теле, радіо­ та газетної тріскотні, від білбордів зі знайомими мармизами, побути у тиші і розважаннях, був вельми наївним. Бо під куполами також лунали знайомі гасла, заклики та настанови. Мабуть, акурат до цього випадку годиться репліка Амброза Бірса, що, мовляв, "безбожність - основна із великих релігій світу".

Успіх сподіваний та не дуже

Катерина Сліпченко
Високобюджетний “Аватар” б’є касові рекорди. Чи може змагатися із ним малобюджетне кіно?

Міста і слава Соломії

Музей Соломії Крушельницької у Львові вже давно відомий як одна із найактивніших культурних інституцій. На його календарях - сотні концертних і наукових акцій, десятки видань, постійна участь у мистецькому житті міста

На добро настроєні мистецтвом

Ярина Коваль

Традиційна різдвяна виставка від 22 грудня аж до нині експонувалася в галереї "Зелена канапа". Близько тридцяти митців зі Львова та Києва презентували живопис, кераміку, інсталяцію, вітражі, ляльки та інше у ракурсі власного сприйняття новорічно­різдвяного святкового циклу.

Захоплені романтикою замкових мурів

Ярина Коваль

Виставка "Від Миколая до Йордану" у залах Львівського історичного музею із понад шести десятків мистецьких творів, створених у рамках ІІ Всеукраїнського пленеру художників" Золота підкова України", зайвий раз засвідчила - романтика замкової архітектури манила і манитиме митців її оспівувати, щоразу надаючи одним і тим же мурам інші відтінки, емоції, настрій.

1.0404 / 1.58MB / SQL:{query_count}