Субота, 5 грудня 2009, №136 (874)

Євроінтеграція. Дубль 13

Назарій Тузяк
Учора в Києві відбувся Тринадцятий саміт Україна – ЄС

Порох у порохівницях

Ірина Цицак
Завтра, 6 грудня, військовослужбовці відзначатимуть 18-ту річницю Збройних сил України

Дикі танці у міськраді

Ірина Гищук
Співачка Руслана особисто переконувала депутатів Львівської міської ради, що зможе зробити у напівзруйнованому кінотеатрі ім. Миколайчука культурно-мистецький центр. Депутати не повірили…

Акція – 51

Внесок у дослідження трагічного минулого

Дякувати Хвойці чи… навпаки?

Чехи “заразили” нас популярно-науковою фантастикою

Отець Блажейовський – кандидат на Шевченківську премію

Львівський музей вишиваних ікон та образів о. д­ра Дмитра Блажейовського і Товариство "УкраїнаСвіт" висунули кандидатуру о. Дмитра Блажейовського на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка, - повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Феномен віри

Український народ належить до релігійної нації: майже 90 відсотків населення ототожнюють себе з певними релігійними конфесіями або течіями, і лише близько 10 відсотків називають себе атеїстами чи агностиками.

Терпіти за іншого

Світлана Одинець
Такою здатністю наділені всі українські стигматики двадцятого століття

У багатих – свої мурахи в голові

Найбагатшу жінку Європи хочуть оголосити психічно неврівноваженою

Працелюбний прагматик

Ірина Цицак
Олександра Служинська, президент Благодійного фонду “Салюс”, про громадську роботу, важливість проектів, родину та хобі

Пандус спотикання

Мар’яна Вербовська
“Пошта” з’ясовувала, наскільки Львів пристосований для життя неповносправних людей і що робить влада, щоб наше місто стало доступнішим

Країна вічно маленьких зарплат

Частка зарплат у собівартості вітчизняної продукції не перевищує 8 відсотків, а оплата праці – чи не найнижча в Європі

Почистили ринок від “сміття”

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку лише минулого місяця вилучила з обігу акції 41го підприємства з ознаками фіктивності на суму понад 5 мільярдів гривень

Усе буває вперше

Дмитро Сирота

Уперше "Шахтар" залишає "Донбас­Арену" без перемоги. Після трьох звитяг у чемпіонаті, двох у Лізі Європи і однієї кубкової над "Динамо" осічка все­таки трапилася. Звичайно, постійно вигравати на новому стадіоні неможливо, тим паче, коли ситуація така, що результат не дуже важливий, інша справа, що у випадку такого ставлення до матчу, варто було випустити на поле резервний склад. Але на це можливий новий керманич збірної України не пішов, випустивши проти бельгійського "Брюґґе" основу.

З ноткою оптимізму

Дмитро Сирота

Ось і стартував нарешті біатлонний сезон, в якому головною подією буде Олімпіада. Стартував він з більш­менш позитивних емоцій. Знову на першому ж етапі Кубка світу наші спортсмени зуміли порадувати блискучим виступом. Цього разу відзначилися жінки, які повторили минулорічний результат наших чоловіків. Тоді троє біатлоністів також потрапили в десятку. До того ж розвиток перегонів зайвий раз переконав, що все в нашій жіночій збірній на належному рівні - варто лише показувати свої кращі риси.

Про етику

Ігор Гулик

Ці рядки пишу в переддень "круглого столу" "Школи професійної журналістики "Нова Україна", який заплановано у Львові найближчої суботи, й упродовж якого учасники мали б обмінятися думками про журналістську етику та вибори. Ці нотатки, однак, не стосуватимуться нашого ремесла, а контексту, в якому, як на мене, говорити про етичні засади будьякої діяльності можна тільки умовно.

Німцям не смішно

Круглі здивовані очі і характерна зачіска з проділом - так виглядає Гітлер в японському коміксі манґа, зробленому за мотивами книги "Mein Kampf". Ідея, що надихнула авторів на створення цього коміксу, звучить у даному контексті доволі абсурдно, адже цей комікс мав би наблизити до японських діт­лахів німецьку літературу.

“Супермаркет” сколихнуло “Волання”

Ярина Коваль

"Чи може мені хтось допомогти?" - зверталася до присутніх у галереї "Дзиґа" на відкритті мистецького проекту "Супермаркет 2. Периферія" Володимира Топія спочатку українською, тоді польською, російською і, врешті, англійською художницяперформістка із Польщі (яка уже рік волонтеркою працює в Україні і мріє залишитися тут ще на деякий час) Анна Бернацька.

“Стейнвей” для академії

Відтепер новеньким "Стейнвеєм" пишатиметься не лише Львівська обласна філармонія, але й Національна музична академія ім. М.Лисенка. Направду королівський подарунок (середня вартість рояля, який справедливо вже понад півтора століття вважається найкращим у світі, коливається в межах 100 - 150 тисяч євро) зробив львівським піаністам народний депутат Борис Колесніков.

На межі безмежності

Маріанна Садовська, виконавиця народних пісень, про перший аудіоальбом для України, паралелі з Бйорк та користь комерції

0.9873 / 1.57MB / SQL:{query_count}