Вівторок, 17 листопада 2009, №128 (866)

Обійдеться без штрафів?

"Газпром" не має наміру застосовувати штрафні санкції до України

Вето на грип і “добро” на соцстандарти

Президент Віктор Ющенко застосував право вето до закону про виділення 1 млрд гривень на боротьбу з грипом. Про це вчора повідомив перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак, - передають Українські новини.

Пам’ятають чуже горе

Пам'ять мільйонів українців, які померли під час небаченого голоду 1932 - 1933 років, вшановують не тільки в Україні

Мистецтво війни

Ірина Залецька
Львову досі потрібен центр. Культурний

За парти з понеділка?

Ірина Цицак
Карантин урізав львівським учням зимові канікули та скасував весняні. Спудеї, можливо, відпрацьовуватимуть по суботах

Перспектива для винахідливих

Назарій Тузяк
Міська влада взялася за плани урочистостей

Гостел-стандарт

Мар’яна Вербовська
“Пошта” з’ясовувала, чи може турист у Львові дешево переночувати. Виглядає на те, що під час Євро-2012 гості із не вельми товстими гаманцями ризикують купувати місця у гостелах утридорога або ж… ночуватимуть на вулиці

Школа на плаву

Ірина Залецька

Завдяки матеріалу "Левандівська Венеція", надрукованому у "Пошті" від 27 жовтня 2009 р., № 119 (857), міська влада таки ліквідувала аварійну ситуацію з підтопленням підвалу у школігімназії "Гроно", що на вул. Вигоди (мікрорайон Левандівка).

 

Гуртом і батька легше бити

Європа планує створити спільні збройні сили на противагу США та Китаю

Невидимі громадяни Львова

Світлана Одинець

Адаптація у суспільстві осіб з аутизмом відбувається значно складніше, ніж інших неповносправних

Польща хоче зруйнувати сталінський Палац

Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорскі вчергове заявив, що побудований за часів Сталіна Палац культури і науки, який домінував у забудові Варшави комуністичної доби, потрібно зруйнувати.

Євреї заберуть в арабів землю?

Ізраїль повинен анексувати території Західного берега Йордану, на яких розташовані єврейські поселення, у випадку прийняття в однобічному порядку декларації про незалежність палестинської держави. Про це вчора заявили міністр національної інфраструктури Ізраїлю Узі Ландау й міністр транспорту Ізраель Кац.

Крейда... замість пігулки

Богдан Николайчук, начальник Державної інспекції з контролю за якістю лікарських засобів у Львівській області, про фальшиві ліки, порожні аптеки та способи розпізнати підробки

Терапія творчістю

Мар’яна Вербовська
Олександр Фільц, доктор медичних наук, професор, головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні, про психічний розлад як феномен культури ХХІ століття, творчість та європейський досвід

Епідемічна економіка

Вітчизняні чиновники фактично лобіюють закупівлю необхідного для боротьби із грипом обладнання та медикаментів за кордоном

Він, Вона, Воно чи Противсіх?

Поява в офіційному списку претендентів на президентське крісло кандидата з прізвищем Василь Противсіх таки внесла новизну в змагання за електоральну підтримку "вісімнадцятки" тих, хто не пожалкував 2,5 мільйона гривень застави за участь у боротьбі за перше крісло держави.

Теорія “антифутболу”

Дмитро Сирота

Нульовою нічиєю завершився перший стиковий матч між збірними Греції й України за право виходу на ЧС2010. Перший "матч року" для української збірної відбувся. Гра, відверто кажучи, залишила далеко не краще враження, однак результат можна вважати непоганим. Виїзний гол, звичайно, зовсім би не завадив, але все­таки... Що ще можна було очікувати від зустрічі команд, які пропагують так званий "антифутбол". Коли насамперед думають про те, аби зберегти власні ворота недоторканими, а в нападі сподіваються на усмішку фортуни.

Про подвійні стандарти

Ігор Гулик

Осуд лицемірства, характерного досі в оцінках Другої світової війни, якось плавно починає легалізовуватися на Заході. Дивно, що, "перестрибнувши" через терени колишніх республік та сателітів СРСР, майже не торкнувши історичної пам'яті тутешніх обивателів, він прокидається в оцінках європейських учених, аби, маємо надію, повернутися туди, де мав би бути природним.

Виставка без метушні

Ярина Коваль

"Явище актуального мистецтва, без сумніву, є потрібним і цікавим, - розпочала відкриття персональної виставки живопису Ігоря Романка у галереї "Зелена канапа" її куратор Олеся Домарадзька. - Однак чи буде це цікаво дивитися моїм дітям, не знаю. Натомість те, що показує Ігор Романко, його роздуми над вічними цінностями, висловлені у кольорових символах, у геометрії, що проникають до свідомості глядача, перетворюючись на ідеї, викликатимуть інтерес незалежно від часу".

0.9710 / 1.57MB / SQL:{query_count}