Субота, 7 листопада 2009, №124 (862)

Орден “дружбанам”

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв вручив ордени Дружби іноземним громадянам за великий вклад у зміцнення дружби, спів­праці і розвитку культурних зв'язків із Російською Федерацією.

Дірка у бюджеті

Держказначейство уперше з початку року визнало невиконання плану доходів загального фонду держбюджету

До Європи через Україну

Сергій Білий

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка у Києві заявив, що розвиток співпраці з Україною не спрямований проти інтересів інших країн

Кордон під контролем

Ірина Цицак
Водночас зменшилася кількість туристів через західні кордони України

Інспекторський візит

У суботу й неділю Львів прийматиме інспекторів УЄФА, які вивчатимуть підготовку міста до Євро­2012. Влада міста та області очікує позитивної реакції від УЄФА. Делегація на чолі з гендиректором УЄФА Девідом Тейлором та директором турніру Мартіном Калленом прибуде в суботу і одразу в аеропорту заслухає кілька презентацій, розповіла "Німецькій хвилі" заступник керівника міського департаменту з підготовки до Євро­2012 Соломія Білонога.

Тепло у кожній оселі

Сергій Білий
Порозуміння між урядом та львівською громадою вирішить проблему теплопостачання і усуне підстави для зростання тарифів

“Таміфлю” розвезли вантажівками Укрпошти

Сергій Білий

Зі львівського аеропорту поштові автомобілі Вінницької, Закарпатської, ІваноФранківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської та Київської міських дирекцій Укрпошти розвезли 200 тис. упаковок препарату "Таміфлю", які прибули зі Швейцарії 4 листопада. Тут чергову партію медикаменту зустрічала прем'єр Юлія Тимошенко.

Розстріляній професурі

У конкурсі на найкращий проект пам'ятника науковцям Львова, розстріляних нацистами на Вулецьких пагорбах у 1941 році, перемогла робота краківських митців Олександра Сліви i Барбари Замбжикей-Сліви

Храми Львівщини – в ЮНЕСКО

Чотири дерев'яні храми у Львівській області готують до внесення у Список всесвітньої культурної та природної спадщини ЮНЕСКО. У листопаді 2009 року відбудеться нарада всіх зацікавлених сторін, а вже наступного року до ЮНЕСКО подадуть першу офіційну заявку на внесення об'єктів до всесвітнього фонду. Про це повідомив заступник начальника управління охорони культурної спадщини ЛОДА Роман Онишко.

Обама згадав про чингачгуків

Барак Обама пообіцяв спокутувати провину влади США перед американськими індіанцями

Нестандартний стандарт

Подорож до Кракова залишається найближчою та найдешевшою формою закордонної поїздки: і звучить гордо, й побачити можна немало, й часу займе щонайбільше вікенд, і гаманець не надто "полегшить".

Якби не Мельник, не мали б волі?

Але його незаслужено затінюють постаттю Бандери

Шептицький ледь не очолив… Православну церкву

“Був великим авторитетом для всього народу без огляду на віросповідні різниці”

Symbolum Sacrum: у пошуках Божого образу

Чи коли-небудь уявляли свого Ісуса? Тобто Ісуса, яким Його бачите тільки ви, не підкріплюючись чужими стереотипами. Чи думали, який Він? І чому саме такий?

Військовий психолог перестріляв 13 людей

Трагедія сталася на території військової бази Форт­Худ у Техасі. Майор Малік Нідаль Гасан, військовий психолог, зі снайперської гвинтівки (за іншими даними, він стріляв із двох пістолетів) спровадив на той світ 13 осіб, ще 30 людей зазнали поранень.

Без хреста

Європейський суд з прав людини порекомендував забрати з італійських шкіл символи розп’яття

Опора його всесвіту

Ірина Цицак

Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету, про визначальні моменти у житті, родинні цінності, дружину та атмосферу любові

Геть ринкове мито

Лілія Поліщук
Львівські підприємці обурені тим, що Верховна Рада не підтримала ініціативи Юлії Тимошенко про скасування ринкового збору

ГКЧП українською

Громадську думку готують до запровадження в країні надзвичайного стану

Достроково

Дмитро Сирота

Донецький "Шахтар", здобувши четверту перемогу поспіль у рамках групового турніру Ліги Європи, уже забезпечив собі вихід у наступне коло. На жаль, приємна традиція перемагати суперників, забиваючи їм по чотири м'ячі, була перервана, але, враховуючи перебіг гри проти французької "Тулузи", результат для "гірників" є цілком пристойним.

Рятівник олімпійських медалей

Іван Яремко

Чимало видатних спортсменів народжується в маленьких провінційних містечках чи в селі, а згодом, виявивши свій талант, потрапляє у престижні столичні клуби, їх запрошують на навчання в популярні навчальні заклади, вони отримують у великих містах помешкання і доживають свого віку далеко від родинного дому. Та є особи, які, ледь дочекавшись пенсії, згортають усі справи і повертаються в "рідні пенати" - тут рідна земля, своє повітря, неквапливість провінційного життя. Так вчинив відомий у футбольному світі олімпійський чемпіон вже далекого 1956 року, добре знаний у Львові як футболіст і тренер Йожеф Беца, який повернувся до Мукачевого, де народився, робив перші футбольні кроки, звідки пішов у широкий світ.

Цензи демократії

Ігор Гулик

У вас немає 2,5 мільйона гривень? Тоді вважайте себе громадянином другого сорту, як би не возвеличували до небес вашу шляхетність ті, хто має ці 2,5 мільйона. Бо визначивши саме такий розмір застави для участі у президентських перегонах, законодавець порушив ваше конституційне право бути обраним. Бо законодавець, далебі, не Бог, для якого всі народжуються рівними. Він може лише виписати на папері (і то не завжди грамотно) пусті слова про рівність, яка насправді коштує 2,5 - 10... (впишіть суму самі, згадавши практику спілкування з тими, хто мав би написане виконувати).

Що спільного між каннібалом і кріликом?

Набагато більше, ніж могли би припустити вони обоє. Про це світ довідався завдяки найвідомішому антропологові минулого століття Клодові ЛевіСтроссу, який помер минулого тижня, у ніч із суботи на неділю. 28 листопада минулого року мислитель святкував сторіччя. Світова преса друкувала з цього приводу здивовані статті про те, що доробок ЛевіСтросса вже став настільки класичним, що аж не віриться, ніби ця людина досі жива. Але антрополог до останнього вів активний спосіб життя, давав інтерв'ю, читав доповіді.

Треба боротися

Ярина Коваль

Режисер і актор Федір Стригун про пошук дверей, професіоналів та гармонію взаємин

Лікуймося, бо ми того варті

Катерина Сліпченко
 Зараз, коли епідемія грипу змусила зачинити двері майже усіх закладів, де можна чи то розважитися, чи то здобути духовного харчу, варто пригадати, що найважливішим з усіх мистецтв є кіно. А новітні технології дозволять хоча би на деякий час обійтися без великих скупчень людей. На початку вікенду, який цього разу не обіцяє багато розваг, достатньо просто зайти до крамниці й обрати дещо для перегляду вдома. Вибір відеоновинок є цілком достатнім для того, щоб задовольнити усі бажання та фобії.
0.9883 / 1.61MB / SQL:{query_count}