Вівторок, 6 жовтня 2009, №110(848)

Стандарти змінювати важко

Мирослава Іваник

Наталка Міхнова, начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради, про нові послуги для львів'ян та зміни у внутрішній роботі Ратуші

Дорога земелька

Ірина Залецька

Орендна плата за землю у місті знову зросте

Найвищий смітник України

Говерла стала чистою. Та чи надовго?

Чи безпечний дитячий світ?

Вирушаючи на ринок чи у магазин за товарами для дітей, все­таки частіше купуємо те, що дешевше, (на жаль, економічна ситуація для багатьох родин не залишає іншого виходу) чи те, що хочуть діти. Але будьякі товари, й особливо дитячі, насамперед повинні бути якісними та безпечними.

Сніданок з… канцерогенами

Останні два тижні вересня увесь західний світ стояв на вухах: у каві, сухих сніданках, які полюбляють мільйони людей, виявили вкрай небезпечний канцероген - акриламід. Його у багатьох продуктах харчування є понад норму. В Канаді акриламід офіційно внесли до списку токсичних речовин, який є невід'ємним додатком до тамтешнього закону про захист довкілля.

За знаннями – до Львова

Щороку дедалі більше молоді з інших країн прагне навчатися у львівських вищих навчальних закладах. Спеціально для них при вишах діють підготовчі курси, на яких вони вивчають українську мову. Після закінчення курсів іноземці отримують сертифікат державного взірця, який дає можливість вступати до будьякого вишу України.

Дві італійські історії. Без повернення…

Догляд за старими синьйорами надовго "затримав" наших заробітчан на Апеннінському півострові

Спеціалізований градус

В Україні можуть запровадити жорсткі обмеження на торгівлю горілчаними виробами

Шахтарів не продаватимуть

Конституційний Суд України заборонив Кабінету Міністрів відчужувати майно державних копалень

Кому ксиву?

Ірина Цицак

На Львівщині затримали дніпропетровських автокрадіїв, в одного з яких вилучили фальшиве посвідчення... радника Президента України

Швидка конституційна допомога

Світлана Одинець

Алессіо Пекораріо, член Венеційської комісії, про претензії до президентського проекту нової Конституції України, потребу референдуму і життя після виборів

Важливість останніх хвилин

Дмитро Сирота
Одинадцять тисяч уболівальників прийшли в неділю на львівський стадіон "Україна", аби підтримати своїх улюбленців у матчі 9го туру Прем'єр­ліги. Це досить багато, зважаючи на те, що суперником "Карпат" було ужгородське "Закарпаття". І справа не в тому, що це було "карпатське дербі" , усе набагато банальніше: львів'яни просто засумували за великим футболом, адже "зеленобілі" в рід­них стінах не грали майже місяць.

 

Хто хоче диктатури?

Ігор Гулик

Коли зараз нагнітають пристрасті довкола найближчого майбутнього (найближчого у сенсі того, що трапиться після президентських виборів) і лякають співгромадян ймовірністю диктатури, тиранії, то мені на думку спадають слова Ніколая Бєрдяєва, який свого часу сказав, як одрізав: "Усі революції завершувалися реакціями. Це - неминуче. Це - закон. І чим шаленішими і несамовитішими були революції, тим сильнішими були реакції". Тепер, за логікою, якщо ми уважаємо Майдан та події довкола нього революцією, то саме час очікувати бєрдяївських наслідків.

Зробити нас добрішими

Остап Кіндрачук, бандурист, про інструмент­-легенду, політиків та береги любові

1.0178 / 1.53MB / SQL:{query_count}