Субота, 21 лютого 2009, №19(757)

Загинув українець

Ярослав Іваночко

П'ять членів екіпажу українського транспортного літака Ан-12 загинули внаслідок появи повітряного судна на льотному полі єгипетського міста Луксор, що на півдні країни.

Росія – партнер, але не друг

Лише чверть опитаних ук­раїнських громадян (27,4%) визначають Росію як "друж­ню державу і стратегічного партнера".

Черновецький оподаткує все

Ярослав Іваночко

Низку нових податків має намір ввести невдовзі міський голова Києва Леонід Черновецький. Зокрема, податком обкладуть супутникові антени, кондиціонери, салюти і феєрверки й навіть холостяків.

Врятувати театр

Ірина Цицак

На реконструкцію унікальної перлини архітектури театру ім. М. Заньковецької потрібно 370 мільйонів гривень

Держко замість Крайовського?

Сергій Білий
Уряд погодив звільнення зі займаної посади заступника губернатора Львівщини з питань внутрішньої політики та гуманітарної сфери Володимира Крайовського, який пропрацював на цій посаді з вересня 2008 р.

Інвестиційна дилема

Ірина Залецька

Підприємці Львівщини просять міську владу  скасувати  сплату інвестиційного  внеску на розвиток соціальної інфраструктури на час кризи. Влада декларує готовність співпрацювати з підприємцями. Однак не конкретизує, як саме, що, зрештою, й не дивно, якщо врахувати, що у міському бюджеті на цей рік заплановано отримати з інвестиційних внесків майже 30 млн грн. 

Війна за оренду

Ірина Залецька
Більшість орендарів, які винаймають державні і комунальні приміщення, можуть завтра опинитись на вулиці.

Карету, нам, карету!

Мирослава Іваник

Обласна ДАІ заборонила туристичним каретам їздити центром Львова

Золочівські метаморфози

Мар’яна Вербовська
До Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня, Золочівський замок підготував одразу кілька сюрпризів

Довела Басараб, що вкраїнець – не раб

12 лютого 85 років тому поль­ські жандарми закатували у львівській в'язниці 35-літню зв'язкову Української військової організації Ольгу Басараб - колишнього чотаря легіону Січових Стрільців і дипломата ЗУНР та одного із засновни­ків та лідерів Союзу українок.

Країна гір та замків

Наталія Чопойдало

Словаки вважають Татри найдешевшими серед найкращих місць для відпочинку в Європі

15-річний ветеран

Мову знову злизує "язик". А "Просвіта", радше, мертва, аніж жива

Ольстер на Північному Кавказі

Інгушетія випередила Чечню за терористичною активністю

Шлюб із генералом

Ірина Цицак

Марія Куцин, дружина командувача військ Західного оперативного командування, про сім'ю, 16 переїздів та жіночу мудрість 

Обід з ГМО

Кабінет Міністрів прийняв постанову про порядок державної реєстрації продуктів, що містять генетично модифіковані організми (ГМО). Але це аж ніяк не означає, що тепер ми знатимемо, що кладемо до рота собі й дітям

“Спочатку стріляй – потім запитуй”

Військовослужбовці Міжнародних сил з підтримки безпеки (International Security Assis­tance Force, ISAF) в Афганіс­тані не одержували наказ про організацію спеціальних патрулів з боротьби з вироб­ницт­вом наркотиків, які б мали право відкривати вогонь на ураження без попередження.

Дітей продіагностують

Мар’яна Вербовська

У понеділок дітей із шести львівських інтернатів безкоштовно діагностуватимуть на наявність злоякісної пухлини меланоми. Акція проходитиме в рамках Всеукраїнського марафону здоров'я, організатором якого є Ольга Богомолець, доктор медичних наук та особистий лікар Президента України Віктора Ющенка. Марафон здоров'я має на меті зменшити в Україні високу смертність від онкологічних захворювань шкіри. Нині ж ми на другому місці у світі за поширенням цієї хвороби.

З безробіттям – не найгірше

Іван Назаревич, начальник Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, про нові умови, невтішні перспективи нинішніх студентів і вихід з кризи

ПДВ – не “повітря…”

Історія та сучасність

Суд: Коновалюк не винуватий

Печерський районний суд Києва відхилив протокол Служби безпеки України про порушення законодавства про державну таєм­ницю депутатом Верховної Ради від Партії регіонів Валерієм Коновалюком.

Ющенко визначиться

Президент Віктор Ющенко обі­цяє до літа визначитися, чи брати участь у наступних виборах глави держави.

“Бартерна” політика

Ярослав Іваночко

У питаннях розподілу посад все залежить від комуністів

Крива позитиву

Дмитро Сирота
Єврокубки повернулися і приємно, що так звана весняна частина (хоча надворі сніговий лютий, але традиції є традиціями) відбувається за участю вітчизняних команд.

Хто крайній?

Ігор Гулик
Судячи з усього, крайніми у ситуації, що потенційно схильна завершитися громадянським конфліктом або ж навіть повним колапсом держави, визнають нас з вами

Дракула – жертва пропаганди

Влад ІІІ увійшов у історію культури як кривавий і нещадний вампір, хоча насправді володар Волощини, яка сьогодні є частиною Румунії, був не так нападником, як оборонцем своєї землі проти угорців і турків.

Страх

Якоїсь зими я проблукав цілу ніч чужим засніженим і безлюдним містом, і відтоді мені так уявляється страх. Як лабіринт вулиць із невисокою забудовою, як відсутність запахів і будь-яких орієнтирів - хоч би вогнів телевежі чи гудків тепловозів, чи шуму ріки.

Переможці “Оскара” вже відомі

Катерина Сліпченко

Щоправда, звичайна публіка та і самі номінанти нічого про це не дізнаються до 22 січня. Адже усі заповнені членами Кіноакадемії бюлетені оргкомітет премії передав аудиторам із компанії  "Pricewater­house­Coopers", які вручну підраховують кількість голосів у всіх номінаціях. Імена переможців поміщають у конверти, які розкривають уже безпосередньо на сцені театру "Кодак" у Лос-Анджелесі.

“Темний лицар” піратів

Напередодні вручення "Оскара" свій рейтинг популярності склав, спираючись на дані, отримані від найбільших трекерів, інтернет-ресурс TorrentFreak.

І буде день…

Ярина Коваль

Орест Голубець, доктор мистецтвознавства, про новий журнал, Палац мистецтв та потребу черг перед виставковими залами

0.9886 / 1.61MB / SQL:{query_count}