Четвер, 11 грудня 2008, №79(730)

Новий рік удома

Новий рік українці зустрічатимуть удома. Такі дані отримано після телефонного опитування, яке провів соціологічний консорціум "Management Consulting Group".

Україна воюватиме проти піратів

Україна розглядає можли­вість участі у військовій мор­ській операції ЄС "Атланта" для боротьби з піратством біля берегів Сомалі.

Гроші для СБУ

Ярослав Іваночко

Фіксоване законом фінансування Служби безпеки на рівні 0,5% від ВВП дозволить службі не залежати від полі­тичної кон'юнктури.

Наїздили на два мільйони

Після запровадження суворіших штрафів на Львівщині суттєво поменшало п'яничок за кермом, водії та пішоходи стають дисциплінованими

Свята в готелі?

Ірина Цицак

Мешканців зруйнованого вибухом будинку на Костюшка, 14, влада годує обіцянками про повернення у відновлені квартири до новорічних свят

Дванадцять лауреатів

На Львівщині визначили лауреатів обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

Шоколадний “душ”

Учора у Львові, на пл. Ринок, з нагоди створення Громадської компанії "Горлай" та протестуючи проти безладу в Україні, кілька учасників компанії обливали голови та руки гарячим шоколадом.

Без світла надії

Мар’яна Вербовська

Міські депутати не довіряють Львівській асоціації незрячих

Безпечний зв’язок

Cтанції мобільного зв'язку стали атрибутом наших міст і сіл, а люди, які мешкають поруч, скаржаться на погіршення самопочуття. Щоб переконати журналістів у безпідставності цієї суспільної фобії, компанія мобільного зв'язку "Ки­їв­стар" та Національна спілка журналістів провели засідання медіа-клубу "067", присвячене питанням мобільного зв'язку та здоров'я людини.

Гармидер у Греції

Масові заворушення  можуть тривати кілька тижнів, а то й закінчитися зміною влади

Кримінальний Дід Мороз

Певно, всі пам'ятають комедію Ельдара Рязанова "Бережись автомобіля", в якій благородний злодій Юрій Дє­точкін краде автівки в під­пільних радянських багатіїв, а зароблені на продажі гроші переказує на рахунки дитячих будинків. Як виявилося, славетний режисер придумав цілком реальну фабулу.

Стій, бо моя дівчина стрілятиме

Незважаючи на активність ісламістських угруповань, Пакистан намагається стати світською державою з домінуванням системи західних цінностей.

Черги за отрутою

або Чому рекламодавцям не вигідно говорити про побічні дії медикаментів?

Вип’єм за любов?

Діти та підлітки доволі часто піднімають келихи без жодних тостів

Знецінені гроші – ті ж гроші?

Україна знову серед світових лідерів. Цього разу - за темпами знецінення національної валюти

Без паніки – долар все одно впаде

Обмінний курс долара значно зменшиться вже у 2009 році, - такий прогноз зробили економісти міжнародної організації  "Конференція ООН з  торгівлі та розвитку" (UNCTAD)

Сповідь у мантії

Ірина Гищук

Гучні обшуки у Львові: версія судді Зварича сповнена натяків на замовність і порушення закону

Кризові розбої

Ірина Цицак

Безробіття спричинить спалах майнової злочинності, а на Львівщину можуть зачастити гастролери зі східних регіонів

Литвин потрібен?

Ярослав Іваночко

"Троїстій" коаліції прогнозують недовге і важке життя

Баба Параска під криміналом

Ярослав Іваночко

Учора співробітники Управління державної охорони, які забезпечують безпеку Президента України Віктора Ющенка, затримали активістку Помаранчевої революції бабу Параску Королюк, яка намагалася разом із главою держави та іншими високопосадовцями взяти участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника В'ячеславові Чорноволу.

Жиріновскій перепросив

Ярослав Іваночко

Лідер фракції ЛДПР Вла­дімір Жиріновскій вибачився перед прем'єр-мініст­ром України Юлією Тимошенко за порнофільм "Юлія", знятий його однопартійцем Алєк­сєєм Мітрофановим.

Будяки у владі

Генеральний прокурор Олександр Медведько, Президент Віктор Ющенко і фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді України стали лауреатами у вищих номінаціях антипремії Українського Гельсінського союзу прав людини "Будяк року-2008".

Відкладена заборона

Ярослав Іваночко

Не вистачило патріотизму чи переміг політичний розрахунок?

Попередження від губернатора

Ярослав Іваночко

Бути ощадливими і швидко не тратити зароблені гроші закликає працівників бюджетної сфери Сумської області тамтешній губернатор Микола Лаврик.

Моральна сатисфакція

Дмитро Сирота

Донецький "Шахтар", завдяки перемозі на "Барселоною",  оновив кілька клубних рекордів

“Пошта” і криза

Ігор Гулик

Економічні негаразди характерні не тільки загальним спадом виробництва, зубожінням мільйонів, але й неймовірною кількістю чуток, спричинених туманними перспективами, невизначеністю та непевністю навіть найстабільніших понять. І ці чутки іноді шкодять більше, ніж неочікуване падін­ня долара.

Дитина Урану

Катерина Сліпченко

Пітер Грінвей, режисер,  про Рембрандта, війну та смерть кінематографа

Осінь патріарха

Катерина Сліпченко

Маноелю де Олівейрі сьогодні виповнюється 100 років

“Свіжа кров” Шевченківського комітету

Днями Президент України вніс зміни до свого ж указу від 14 листопада 2005 року № 1599 "Про деякі питання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка".

Сонце Текстиль Львів Зима

Катерина Сліпченко

Уже традиційно холодні зимові зали Палацу мистецтв зігрівають роботи текстильних виставок - раз на два роки, змінюючи одна одну, тут відбуваються то експериментальний "Текстильний шал", то більш традиційний "Текстиль у Львові'.

Коротко і влучно

Made In Ukraine / Зроблено в Україні

Бувальщини на добраніч

Святослав Вакарчук. "Вночі"

Полунична міграція

Марія Левицька. Два фургони. Факт

1.0004 / 1.62MB / SQL:{query_count}