Вівторок, 9 вересня 2008, №39 (690)

Кадровий гамбіт

Ірина Залецька
У міській раді розпочався сезон осінніх звільнень

Майданчик для екстремалів

Ірина Залецька

У кожному з шести районів міста мають облаштовувати по одному великому спортивному майданчику. Принаймні такі плани анонсовані у профільній програмі управління сім'ї, молоді та спорту ЛМР. Наразі таких майданчиків є шість, облаштування ще трьох розпочали.

Відроджена пам’ять

Мирослава Іваник

Львів матиме концепцію Меморіального комплексу пам'яті жертв окупаційних режимів.Спорудять меморіал на території колишньої в'язниці НКВС на Лонцького, зокрема й у внутрішньому дворику, де відбувалися розстріли, та безпосередньо у камерах. Уже наступного року, як запевняють у Ратуші, розпочнуться роботи з його спорудження.

Своя “общага”

Мар’яна Вербовська

Менше ніж за два роки  мешканці гуртожитків зможуть приватизувати своє житло

Школа світлого майбутнього?

Світлана Одинець

У Брюховичах 16 років не можуть добудувати освітній заклад. Обіцяють завершити... ще через надцять літ

На дев’ятий поверх на... милицях

Ліфти зупиняють, бо вони відпрацювали встановлений термін. А на їх ремонт та заміну нема коштів

Безкоштовні обіди для малозабезпечених львів’ян

Гарячі безкоштовні обіди у Львові отримують 115 малозабезпечених громадян. Пригощає їх Мальтійська служба спільно з управлінням соціального захисту Львівської місь­кої ради.

 

Як хочеться дивуватися

Живемо в час, коли дуже важко когось - тебе, мене, вас - чимось здивувати. Наприклад, бачимо ненависників української державності у залі Верховної Ради, і хоча б хтось підняв брови і з дивовижею мугикнув: "Ти диви, що робиться?!"

Ще як були ми героями

325 років тому без українців зі Львівщини не обійшлися

Як ОУН пропонувала в президенти України... росіянина

28 серпня минула 125-та річниця від дня народження Дмитра Донцова

Зірочка впала. З неба?

На 200 тисяч українських військовослужбовців нині припадає майже 40 тисяч командирів та начальників

Кінець обітниці мовчання

Тимошенко нарешті відповіла Ющенкові

Втрачений шанс?

Олег Рибачук, директор Євроатлантичного університету, про Евіанський саміт і про неготовність самого Києва до нової угоди з ЄС

"Україна" лише для України

Дмитро Сирота

Львівський стадіон "Україна" вкотре виявився щасливим для національної команди. П'ятий матч проводить наша головна футбольна збірна у Львові і здобуває п'яту перемогу. Недаремно після матчу чимало фахівців шкодувало про те, що збірна не може проводити у Львові усі свої домашні матчі.

Джек-пот для кенійки

Дмитро Сирота

Юна кенійка Памела Джелімо стала власницею головного призу "Золотої ліги" - 15 зливків золота вартістю мільйон доларів.

Чоловіки і жінки здивували

Дмитро Сирота

Цими вихідними баскетбольні команди України провели чергові кваліфікаційні матчі. Та якщо чоловіча команда приємно здивувала, то жіноча зазнала несподіваного фіаско.

Трансферний підсумок

Дмитро Сирота

Цьогорічний трансферний ринок тривалий час жив лише однією новиною. Усі з нетерпінням очікували найдорожчого трансферу  в історії футболу, а саме - переходу Кріштіано Роналду з англійського "Манчестер Юнайтеду" в іспанський "Реал". Суми, які щоразу звучали   при  згадці про цей трансфер, були дев'ятизначними. Проте цей перехід так і не відбувся. "Манкуніанці" зробили все можливе, аби втримати свого провідного гравця. Саме тому рекордним трансфером міжсезоння став перехід  бразильця Робіньо в "Манчестер Сіті" за 40 млн. євро.

Шагренева зона

Ігор Гулик

Літературні вправи, зазвичай, не є доцільними, коли йдеться про дипломатію.Та має свої закони і свою мову, часто невтямливу для пересічного обивателя. Відтак життя, побутова практика вдаються до "перекладу" округлих амбасадорських фраз, і деколи з'ясовуємо, що міжнародні документи насправді мали на меті геть не те, про що у них написано.

“Якщо ми такі багаті, то чому ми такі бідні?”

Що діти емігрантів думають про владу?

Переможці Мостри

Після того, як венеційський фестиваль критики дружно оголосили провалом, він, як це часто буває, став надзвичайно цікавим і потішив кіноманів кількома прекрасними картинами. Такими, зокрема, як алжирська "Габбла" чи "Вегас. Правдива історія". Проте до списку переможців вони не потрапили.

Уроки чеської

У Львові виступив театр із міста Злінь

“Загублений” геній

Ярина Коваль

Дуже тихо і непомітно ( за участю лише кількох журналістів) відкрили у Національному музеї у Львові присвячену двохсотріччю Івана Сошенка виставку його графіки з фондів Національного художнього музею України. Властиво, цей ювілей - відповідно до спеціального указу Президента - наша держава уже відзначила низкою акцій минулого року. А Львів тільки долучився, скориставшись можливістю вперше показати землякам те, що на цю тему є в інших.

Творець не одної мелодії

Мирослав Скорик, композитор, про таємницю "Мелодії", складні закони шоу-бізнесу та нелюбов до симфоній

Не бомба, проте вибухова подія

Катерина Сліпченко

Влодко Кауфман, художник, про перший в Україні Тиждень актуального мистецтва

0.9505 / 1.58MB / SQL:{query_count}