Четвер, 11 Серпня 2011 №87 (1119)

Росія не хоче нашого м’яса і молока

Іван Вишневий
Микола Азаров нарікає на зрив економічних відносин. Незважаючи на те, що цьогоріч рівень торгового обороту між Росією і Україною досягне рекордних 50 млрд. доларів, небувало високі ціни на російський природний газ, а також стагнація задекларованих раніше масштабних проектів кооперації є тривожним сигналом.

Варіант без попиту

Назарій Тузяк
Кількість прибічників напрямку розвитку країни досягає рекордного мінімуму. Українці що далі, то більше розчаровуються. 

Львівську «Ляльку» чекає марафет?

Михайло Федишак
Востаннє обласний театр ляльок капітально ремонтували ще у 1988-ому. Цьогоріч у Львівському обласному театрі ляльок планують зробити перший за останні десятиліття косметичний ремонт.

Золочівський замок без даху

Лілія Поліщук
У Золочівському замку через затяжні дощі завалилася частина даху. За словами Бориса Возницького, директора Львівської галереї мистецтв, руйнування вежі стало наслідком стихії, яка була наприкінці липня – на початку серпня. Тому Борис Возницький просить Львівську обласну раду допомогти врятувати Золочівський замок і виділити три мільйони гривень на його реставрацію.

Спадок із отрутою

Мар’яна Вербовська
Із Львівщини вивозять пестициди, які заборонили використовувати ще за часів СРСР. Попри те, що села очищують, люди побоюються, що наслідки від простоювання хімікатів нагадуватимуть про себе ще довгий час

Тотальні безлади та мародерство

Вікторія Кондратишина
У Великобританії все ніяк не вщухають заворушення. Британській поліції дозволили застосувати брандспойт для розгону учасників вуличних безладів.

Атака в соцмережах

Андрій Бурда
Ростислав Чайка, фахівець із інтернет-техологій, про небезпеки для користувачів та що потрібно робити, якщо стався витік приватної інформації в інтернет

Шоколадні поцілунки сонця

Тетяна Павліченко
«Пошта» з’ясовувала у фахівців, звідки беруться пігментні плями на шкірі, як їх уникнути й позбутися, та чому з їх появою потрібно пройти обстеження внутрішніх органів

Львівщиною цікавляться більше туристів

Оксана Гук
Перлинами краю, окрім іноземців, приїздять милуватися й більше українці. Найчастіше мандрувати на Львівщину та милуватися її перлинами люблять туристи зі сусідньої Польщі.

Вишкіл до Євро-2012

Сергій Білий
У серці  Львова міліціянти приборкали футбольних фанатів. Саме за такою легендою відбулось моделювання дій зведеного загону ГУ МВСУ у Львівській області та внутрішніх військ МВС України з відпрацювання єдиного підходу при вирішенні завдань з локалізації та ліквідації масових заворушень у Львові під час проведення Євро-2012.

Поштовх до розвитку хокею на Львівщині

coder
У Львові на базі Львівського автобусного заводу створено хокейну команду, яка виступатиме у Професійній хокейній лізі України. Поки що триває комплектація команди, тренером якої запрошено 33-річного білоруського фахівця Дениса Булгакова.

Без надії сподіватися

coder
У чому Ви розчарувалися за роки незалежності України? За двадцять років незалежності в Україні вже не знайдеться людини, яка б не розчарувалася в ідеях, які були такими популярними на зламі 80-их та 90-их років.

Печерне місто Чуфут-Кале

Ірина Цицак
Мандруючи до Ханського палацу в Бахчисараї, згодом неодмінно варто   відвідати печерне місто Чуфут-Кале, що за 3 км на схід від міста. Не пошкодуєте – тутешні пейзажі вражають! Чуфут-Кале – зруйноване середньовічне місто-фортеця в гірському регіоні Криму.

Гайда на «Етновир-2011»!

Вікторія Кондратишина
Міжнародний фольклорний фестиваль буде музичним, танцювальним, вокальним і гастрономічним. У Львові з 20 по 24 серпня буде представлено етнічну культура з різних куточків світу – впродовж цих днів у місті у межах святкування 20-ї річниці Незалежності України триватиме IV Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир».
1.0088 / 1.55MB / SQL:{query_count}