№71 (1103), вівторок, 5 липня 2011

Рівніша з-поміж статей?

Назарій Тузяк
Українське суспільство досі не може знайти формулу рівності жінок та чоловіків на роботі. Чоловікам в Україні значно легше знайти роботу, втриматися на ній і вже тим паче зрости кар’єрно. Про це свідчать результати дослідження умов праці міжнародного кадрового порталу Head Hunter.

Готель зі знахідками

Мирослава Іваник
На вулиці Федорова знайшли ще один дерев’яний водозбірник, якому кілька сотень років. Паралельно з роботою археологів на ділянці не припиняють будівництво, на яке немає відповідних дозволів

Розплата за граніт

Анна Долішня
Депутати міської ради вимагають пояснення чиновників щодо неякісно покладеної гранітної плитки на площі Галицькій. На найближчій сесії міської ради депутати слухатимуть звіт керівника управління капітального будівництва Львівської міськради щодо тротуарної плитки на пл. Галицькій.

Гроші на село

Оксана Гук
Під час сесії облради депутати розглянуть низку сільськогосподарських питань. Львівська обласна рада виділила 6,4 млн грн на програми в галузі сільського господарства. Звісно, цього недостатньо, щоб вирішити всі проблеми, та перед радою стоїть завдання ефективно використати хоча б ці кошти. Про це повідомив учора голова Львівської обласної ради Олег Панькевич.

Оплески на фоні ґрат

Марія Щепанська
Святкування дня незалежності в Білорусі обернулося масовими арештами. Напередодні урочистостей президент Білорусі прийняв безпрецедентне рішення – кожного, хто насмілиться аплодувати під час промови президента або параду військ, одразу арештують. Зазначимо, що оплески – наразі єдиний спосіб протесту в Білорусі.

Без паніки

Ольга Хворостовська
Заборонили продавати лише одну зі серій парацетамолу та мукалтину. Останніми днями Україну облетіла звістка про заборону продажу парацетамолу і мукалтину. Однак підстав для паніки, а тим паче для скуповування цих препаратів немає, адже заборона стосується лише однієї із серій цих препаратів.

Правильні сонячні ванни

Ольга Хворостовська
“Пошта” довідувалася у фахівця, кому сонце на користь, а кому шкодить, а також яку небезпеку може спричинити чарівна засмага. Біла шкіра здавна цінувалася, була ознакою аристократичності. В минулому столітті увійшла в моду засмага, люди почали роздягатися, підставляти своє тіло сонячним променям.

Прихована загроза

Марія Юрків
Нас змалку вчать їсти корисну їжу та “запасатися” влітку вітамінами на наступну зиму. Проте, виявляється, не всі так звані “здорові” продукти добре впливають на організм.

Справа леді Ю

Оксана Гук
У суді проти Юлії Тимошенко оголосили перерву до середи. Печерський районний cуд Києва оголосив перерву до 10.00
6 липня у засіданні з розгляду кримінальної справи щодо газових угод, порушеної проти екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Смуга – готова, термінал – доробляють

Ігор Берчак
Донецьк стрімко наближається до цілковитої готовності приймати Євро-2012. Нещодавно львівські журналісти мали можливість особисто ознайомитися з об’єктами в Донецьку, які готують до єврочемпіонату. Відповідний прес-тур організувала фінансово-промислова група “Альтком”, що реалізовує будівельні проекти до Євро-2012 у Львові та Донецьку.

“Качайтеся інтенсивно і “агресивно”!

Андрій Бурда
Ярослав Яковлєв, бодибілдер, про власну методику тренування та корисні поради тим, хто вирішив наростити пропорційну мускулатуру. “Займаюся у тренажерному залі, а результату чомусь немає: м’язи вперто не ростуть!..” – такі нарікання часто можна почути від тих хлопців та чоловіків, які неправильно або тренуються, або харчуються. Ярослав Яковлєв, 33-річний український бодибілдер, знає, як допомогти у такій ситуації тим, хто у пляжний сезон особливо прагне покращити форму свого тіла. Ярослав є автором методики “Відмовно-компресійний тренінг”: тренування з максимальними та помірними тягарями. Атлет запевняє, що його система дозволяє ефективно, без травм та перетренованості нарощувати м’язи і спалювати  жирові  відкладення.

Бокс на колінах

Дмитро Сирота
Володимир Кличко здобув перемогу над британцем Девідом Хеєм. У ніч з 2 на 3 липня брати Клички нарешті реалізували свою боксерську мрію. Віталій і Володимир об’єднали чемпіонські титули в суперважкій вазі за чотирма престижними версіями – ІBF, WBO, WBA і WBC. До цієї мети українські важковаговики йшли дуже довго, і нарешті остання перешкода в особі британця Девіда Хея  залишилася позаду.

Спекотна вступна пора...

Вікторія Дворянин
На вашу думку, чи відбудеться цьогорічна вступна кампанія до вишів без скандалів? З 1 липня розпочали роботу приймальні комісії українських вищих навчальних закладів. Оминувши технічні проблеми першого дня, вступна кампанія набирає обертів. І хоча експерти цьогоріч прогнозували зменшення кількості абітурієнтів, черги у пунктах подачі документів не зменшуються.

Мистецтво бути вільним

Яна Онишкевич
Один із найкреативніших фестивалів України – ІІІ фестиваль “Fort.Missia” – традиційно починається з випускання голубів. Нам пояснюють, що птахи навчені повертатися. Однак якщо про це не знати, то здається, що вони відлітають назавжди і що це місце перед сценою і є відліком їх нового – справжнього – життя. Відчуття незакінченості – те, що переслідує тут. Складається враження, що цей мікросвіт існував задовго до тебе й існуватиме, коли ти поїдеш. Наче “Fort.Missia” просто не може тривати лише три дні, наче оці всі люди не можуть через кілька десятків годин повернутися до своїх кімнат чи кабінетів. Проте, як і з птахами – таке відчуття не більше ніж ілюзія. Все це просто ще один ковток повітря, розтягнутий із 1 по 3 липня.
1.0155 / 1.56MB / SQL:{query_count}