№70 (1102), субота, 2 липня 2011

До моря на автомобілі

Денис Семенюк
“Пошта” досліджувала плюси та мінуси відпочинку на морі з власним авто, а також головні правила подорожей на “своїх чотирьох”. Колись влітку часто можна було побачити навіть у Львові машини зі спеціальними літніми причепами – міні-будинками на колесах. Тепер таких вагончиків поменшало, однак бажання відпочивати з комфортом нікуди не поділося.  Якщо причеп-палатка не по кишені, а на море хочеться по-домашньому, то поїздки власним авто ніхто не скасовував.

Подорожчав проїзд Львівщиною

coder
З 1 липня підвищилася вартість квитків у приміських та міжміських автобусах. Відучора, першого лип­ня, вартість проїзду у приміських та міжміських автобусах зросла до 25 копійок за один кілометр.

Охороняючи спокій

Марія Юрків
Недалеко від села П’ятничан, що на Жидачівщині, спостережливі туристи одразу помітять на пагорбі вдалині невеличку фортецю. Це П’ятничанська вежа, яка є музеєм оборонної архітектури України XIV ст. та підпорядкована Львівській галереї мистецтв.

Брехлива покоївка та колишній директор

coder
Екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана підставила африканська мафія. Прокурори, які розслідують справу обвинуваченого в сексуальному домаганні насильницького характеру екс-голови МВФ Домініка Стросс-Кана, сумніваються у щирості покоївки нью-йоркського готелю, яка виступає у справі як постраждала. За даними газети “The New York Times”, слідчі виявили серйозні прогалини у свідченнях жіночки. Один з правоохоронців заявив, що жінка неодноразово брехала слідству.

Магічна дія маминого співу

coder
Колискові пісні, на відміну від телевізорів та комп’ютерів, позитивно впливають на розвиток малюка. Кожна мама знає, як іноді непросто вкласти маленьку дитину спати. Та насправді нічого нового придумувати не потрібно, адже найкраще діє споконвіку відоме універсальне “снодійне” для дітей і дорослих – колискові пісні. І не потрібно відмовляти собі в цьому задоволенні, навіть якщо у вас немає слуху та голосу. Саме матусин спів не тільки має лікувальну дію, а й впливає на розвиток особистості вашої малечі.

Актуальність та феномен митрополита Шептицького

Ольга Хворостовська
Про те, чи зможе постать митрополита Андрея Шептицького об’єднати українців, яку цінність має його вчення сьогодні і чи може Церква отримувати прибутки, – саме на ці теми говорили учасники сертифікатної програми УКУ “Суспільна думка митрополита Андрея Шептицького та сучасність”, що відбулась у Реколекційно-відпочинковому центрі УГКЦ у Брюховичах. Її організували комісія УГКЦ “Справедливість і мир” та Інститут  релігії та суспільства УКУ.

Удома краще…

coder
Українські селяни більше не прагнуть переїжджати до міст. Більшість сільських жителів не хочуть виїжджати зі свого села. Про це свідчать результати дослідження “Соціально-економічний стан українського села”, проведеного Інститутом Горшеніна.

Накрали лісу на мільйон

coder
Львівські убозівці викрили групу зловмисників, яка діяла у лісовій галузі. Правоохоронці Управління з боротьби з оргзлочинністю у Львівській області з’ясували, що службовці Сколівського військового лісгоспу, змовившись із приватними підприємцями та підробивши документи, вирубували ліс і продавали його.

Президент говорить

coder
Віктор Ющенко, президент України 2004 – 2010 років, про кримінальні справи опозиціонерів, перепис Конституції
та свої проекти. Третій президент незалежної України сьогодні нечасто стає учасником поточних політичних дискусій. Його ім’я згадують під час ретроспекцій сподівань та надій попередніх п’яти років. Проте Віктор Андрійович і далі займається улюбленими справами: переймається культурністю нації та її консолідованістю. Однак нещодавно про Віктора Ющенка згадали й учасники “газового процесу”. 30 червня він завітав до Львова, де зустрівся з місцевою інтелігенцією та мас-медіа.

Київський подарунок Донецьку

Дмитро Сирота
“Будівельник” не гратиме у Євролізі, його місце займе БК “Донецьк”. Продовжує шокувати своїх уболівальників чемпіон України, київський “Будівельник”. Після раптового виходу з команди іспанського тренера Хосе Беррокаля, який і повернув чемпіонський титул клубу через 13 років, на фанів чекало ще одне розчарування – “Будівельник” сам відмовився від участі у Євролізі.

Шедеври з пилюки

Мар’яна Вербовська
Вінтажний бізнес в Україні з року в рік все більше йде у тінь, а заборона на вивіз культурних цінностей не лякає нелегальних антикварів

Кому потрібна українська книга?

Назарій Тузяк
Державна підтримка книговидавців на користь… завізній літературі. Менше книги на одного українця –
такими є нині результати діяльності вітчизняних книговидавництв.

Її “Червоне, охра, золоте…”

Ярина Коваль
У Національному – живопис Галини Новоженець. Про львівську художницю Галину Новоженець, чия виставка живопису  “Червоне, охра, золоте…” відкрилася у Національному музеї у Львові, мистецтвознавці пишуть чимало і складно.
0.9761 / 1.55MB / SQL:{query_count}