Операція пройшла успішно

Ми й надалі стежимо за станом здоров'я восьмирічного Григорія Вікторова зі Львова, гроші на лікування якого переказувало чимало львів'­ян та мешканців області.

Ми й надалі стежимо за станом здоров'я восьмирічного Григорія Вікторова зі Львова, гроші на лікування якого переказувало чимало львів'­ян та мешканців області.

Хлопчик у 10 місяців за­хворів на гнійний менінгіт, після чого втратив слух. Відновити його дитині могла лише кохлеарна операція, іншими словами, йому треба було вживити у вухо імплантат, вартість якого - майже 20 тис. євро. Батьки за допомогою добрих і чуйних людей зібрали ці гроші.
130 тис. грн на рахунок батьків Григорія перерахував благодійний фонд "Розвиток України" і минулого тижня у Києві, в Інституті отоларингології ім. А. Коломийченка АМНУ хлопчика прооперували. Операцію робив відомий професор Олег Борисенко.

- Операція тривала майже дві години, - повідомила "Пошті" мати хлопчика Діна, - хоча лікарі попереджали, що може затягнутися до трьох годин. І хірург, і анестезіолог повідомили, що операція пройшла успішно, жодних несподіванок не виникло. Перед поїздкою до Києва ми у Львові зайшли до церкви, отець посвятив імплантат і благословив сина. Я дуже хвилювалася, як він витримає наркоз. Та тільки хлопчика вивезли з опера­ційної, він розплющив очі та каже: "Хочу новий конструктор з космічними війнами і гоночними машинами". На радощах, що все минулося добре, ми купили синові конструктор.

Нині Григорій уже повернувся з Києва додому. Через місяць, коли загоїться вухо, приживеться імплантат, хлопчика знову чекають у київсь­кій клініці. Спеціалісти налаштують пристрій і тоді,  - батьки і читачі  "Пошти" дуже у це вірять, - Григорій нормально чутиме і на рівних спілкуватиметься з однокласниками, які нетерпляче його чекають у львівській СШ № 30.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6909 / 4.06MB / SQL:{query_count}