Оздоровлюємо організм чорносливом

Вибір сухофруктів у крамницях та на ринках Львова нині досить широкий, але одним із найпопулярніших заслужено є чорнослив

Вибір сухофруктів у крамницях та на ринках Львова нині досить широкий, але одним із найпопулярніших заслужено є чорнослив. В очікуванні весни варто скористатися його властивостями, адже він фактично повністю зберігає корисні речовини, що входять до складу свіжої сливи.

Так, чорнослив містить достатньо цукрів, органічні кислоти, дубильні й азотисті речовини, вітаміни А, С, В1, В2, Р, мінеральні речовини – багато калію і фосфору, трохи менше натрію, кальцію, магнію і заліза. Окрім того, в ньому багато заліза, тому він дуже корисний при авітамінозах й анемії (особливо залізодефіцитній). У лікувальному харчуванні чорнослив має досить широке застосування при захворюваннях кишківника, що супроводжуються закрепами, подагрі, ураженнях печінки, нирок і серця, для підвищення апетиту і секреції шлункового соку.

Вживаючи щодня цей сухофрукт, можна не тільки оздоровити організм, але й позбутися зайвих кілограмів, оскільки він має хороші дієтичні властивості та застосовується в багатьох сучасних дієтах.

Чорнослив відновлює знижену працездатність, поліпшує загальний стан організму. Сухофрукт багатий на калій, який, як відомо, застосовують при сечокам’яній хворобі, бере участь у передачі нервових імпульсів, скороченні м’язів, підтримці серцевої діяльності і кислотно-лужної рівноваги в організмі. Під впливом калію посилюються жовчовиділення і виведення сечі з організму.

Завдяки високому вмісту антиоксидантів, чорно­слив підвищує імунітет і загальну опірність організму. Він поглинає вільні радикали, що руйнують організм. Цим пояснюють його омолоджувальні властивості і застосування як засобу для профілактики онкологічних захворювань.

Цей сухофрукт також допомагає боротися з карієсом і запаленням ясен, бо згубно діє на бактерії, що спричиняють захворювання порожнини рота.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3370 / 3.97MB / SQL:{query_count}